Завтра голова Рівненської ОДА збирає на «килим» керівників усіх районів, де вони звітуватимуть, зокрема, про підготовку до опалювального сезону, повідомляє агенція новини «Рівне Інформаційне». А тому не виключено, що хтось з голів повернеться додому у хорошому настрої, а хтось отримає «на горіхи».
На колегії ОДА підсумують діяльність районів за 9 місяців роботи. Розглянуть економічні питання, а також соціальні щодо призначення житлових субсидій.
На минулій колегії керівники області були незадоволені ситуацією у Вараші. Чи встигли там виправитися стане відомо вже завтра. Колегія розпочнеться об 11.00, у кабінеті 601 Рівненської ОДА.
Вараш Новини улюбленого міста
