Home / Регіональні новини / За умисне вбивство двох людей засуджено жителя Володимирецького району до 15 років позбавлення волі

За умисне вбивство двох людей засуджено жителя Володимирецького району до 15 років позбавлення волі

Вироком Кузнецовського міського суду, з урахуванням позиції прокуратури, визнано винним 37-ми річного жителя с. Лозки Володимирецького району, який в листопаді минулого року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у вказаному населеному пункті умисно протиправно заподіяв смерть двом особам, з якими напередодні разом розпивав спиртні напої ( п.1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Винуватцю скоєного судом призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі – повідомив державний обвинувач, прокурор Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури Микола Осійчук.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури

Про admin

Читайте також...

В Бабці горів житловий будинок

27 квітня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в села …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X