«Письменник, який не читає книг, все рівно, що повар, який не куштує страви». 10 жовтня, молодий письменник, Макс Кідрук, побував у Вараші в рамках туру «100 міст України». 100 презентацій за три місяці, невеличкі містечка та обласні центри, будинки культури, бібліотеки та музеї – все це заради того, щоб познайомити прихильників творчості з новою книгою.
Тур створено на основі нового роману Кідрука «Не озирайся і мовчи». Окрім презентації самої книги, автор поділився із прихильниками, яких до речі прийшло чимало, частинкою свого світогляду, а почалося все із дитячої мрії: «ще бувши маленьким хлопчиком я мріяв потрапити до Мексики». У свою мрію юний Макс мріяв щиро, відверто та з відкритою душею. Зрештою, казка може стати реальністю, якщо мати таку мрію, ну і щось для того робити. Розставивши пріоритети у житті, Макс гайнув навздогін своєї мрії, поїхав до Мексики. Після повернення з’явилася у світ перша опублікована книга «Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії».
Ідеї і сюжети своїх книг автор бире із життя. Всі вони нехай не на основі реальних подій, однак, обов’язково на основі реальних місць. Молодий письменник відвідав близько 35 країн світу і йому є що розповісти.
Презентуючи свою нову творчість для слухачів стає зрозуміло, що автор вимогливий до себе та тих хто з ним співпрацює.
Після презентації слухачі мали змогу поспілкуватися з Максом Кідруком, купити книги та взяти автограф. Прихильники Макса позитивно про нього розповідали і зичили йому йти тільки вперед і не зупинятися. Читацька аудиторія сподівається, що подібні презентації ще неодноразово проходитимуть у Вараші.
Як висловився автор: «такий божевільний марафон вперше здійснюється в історії сучасної української літератури». Вдячний у допомозі в реалізації цього проекту своїй молодій команді, менеджеру Елі, та куратору туру Оксані.
Наразі автор працює над книгою «Де немає Бога». Роман буде про найбільш улюблені теми автора: політику, релігію, Україну та американський футбол. Отже, очікуйте на прим’єру наступного року.
Вараш Новини улюбленого міста
