Перебуватиме місяць під вартою за те, що підпалив дружині хату у селі на Рівненщині, 34-річний мешканець Володимирецького району. Коли жінки вдома не було чоловік прийшов з бензином до її будинку та підпалив його, пише Північ-інфо.
Підозрюваний вже подав апеляцію, бо не хоче сидіти цілий місяць за гратами, поки триває розслідування. Втім апеляційний суд запобіжний захід залишив у силі. Як повідомив начальник відділу Сарненської місцевої прокуратури Микола Кругліцький, подружжя знаходиться у процесі розлучення. Будинок, який підпалив чоловік є власністю його дружини, де тепер вона проживає сама. На момент підпалу її у хаті не було. У вогні згоріли речі господині, а також частково пошкоджена сама будівля.
Вараш Новини улюбленого міста
