Home / Міські новини | Вараш / «Двобій» у міській раді продовжено…

«Двобій» у міській раді продовжено…

Зовсім не давно ми розповідали про «двобій» у стінах міської ради. Його учасниками стали міський голова, Сергій Анощенко та секретар Ірина Шумра.

Уже завтра під час сесії буде відомо, хто все ж таки стане переможцем. А на разі маємо інформацію про маленькі капості за участі Анощенка в сторону Шумри. Це виявляється у доступі до документів, факсу, відключенні робочого телефону та змінах у конкурсній комісії.

Деталі на відео.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X