Зовсім не давно ми розповідали про «двобій» у стінах міської ради. Його учасниками стали міський голова, Сергій Анощенко та секретар Ірина Шумра.
Уже завтра під час сесії буде відомо, хто все ж таки стане переможцем. А на разі маємо інформацію про маленькі капості за участі Анощенка в сторону Шумри. Це виявляється у доступі до документів, факсу, відключенні робочого телефону та змінах у конкурсній комісії.
Деталі на відео.
Вараш Новини улюбленого міста