Home / Новини РАЕС / Відключено від мережі енергоблок №4 дією автоматичного захисту генератора

Відключено від мережі енергоблок №4 дією автоматичного захисту генератора

25 серпня 2017 року о 15:53 енергоблок №4 (ВВЕР-1000) відключено від енергомережі дією автоматичного захисту генератораПодію кваліфіковано рівнем «нуль – поза шкалою» за шкалою оцінки ядерних подій INES. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався та перебуває у межах діючих норм.

dsc_8579

Станом на 17 годину 25 серпня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1750 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X