Home / Міські новини | Вараш / У Вараші попрощалися із захисником України (відео)

У Вараші попрощалися із захисником України (відео)

2 листопада у Вараші провели в останню дорогу військовослужбовця Пахунова Володимира Руслановича, мешканця міста Вараш, який брав участь в бойових діях на сході України та пішов з життя після тривалої хвороби, пов’язаної з проходженням військової служби.

Прощання з ним відбулося в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС». Провести в останню дорогу Володимира Пахунова прийшли: керівництво міста, учасники АТО, колеги по роботі, мешканці міста. Панахиду за померлим військовослужбовцем відслужили у Свято-Михайлівській церкві священники УПЦ КП отець Йосип Шарко та отець Віталій Боднар.

dscn5674

Пахунов Володимир Русланович народився 17.07.1976 року в м.Славута Хмельницької області, в багатодітній родині. Після смерті батьків, у шкільному віці виховувався у школі-інтернаті. З червня 2009 по червень 2011 року працював слюсарем аварійно-відновлювальних робіт управління по експлуатації і ремонту зовнішніх інженерних мереж Кузнецовського міського комунального підприємства. Пізніше працював на різних роботах, як в місті, так і за його межами. Має доньку і сина.

Був призваний на військову службу по частковій мобілізації в період з лютого 2015 року по березень 2016 року. У 2017 році підписав короткостроковий шестимісячний контракт, а у березні 2018 року солдат Пахунов Володимир Русланович був прийнятий на військову службу за контрактом строком на 3 роки. Під час проходження служби у травні 2018 року у нього було виявлено важке захворювання. З цього часу перебував на лікуванні, а 31 жовтня 2018 року хвороба забрала його життя.

Поховали солдата-захисника під залпові постріли з автоматів на Старо-Рафалівському кладовищі, поряд з могилою його сина Олександра, – повідомляють на офіційному сайті.

Про Varash Info

Читайте також...

Судитимуть ще одну жительку Вараша, яка підтримує Росію

На суд очікує проросійсько налаштована жителька Вараша, якій інкримінують заперечення збройної агресії Російської Федерації проти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X