Home / Міські новини | Вараш / У Вараші попрощалися із захисником України (відео)

У Вараші попрощалися із захисником України (відео)

2 листопада у Вараші провели в останню дорогу військовослужбовця Пахунова Володимира Руслановича, мешканця міста Вараш, який брав участь в бойових діях на сході України та пішов з життя після тривалої хвороби, пов’язаної з проходженням військової служби.

Прощання з ним відбулося в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС». Провести в останню дорогу Володимира Пахунова прийшли: керівництво міста, учасники АТО, колеги по роботі, мешканці міста. Панахиду за померлим військовослужбовцем відслужили у Свято-Михайлівській церкві священники УПЦ КП отець Йосип Шарко та отець Віталій Боднар.

dscn5674

Пахунов Володимир Русланович народився 17.07.1976 року в м.Славута Хмельницької області, в багатодітній родині. Після смерті батьків, у шкільному віці виховувався у школі-інтернаті. З червня 2009 по червень 2011 року працював слюсарем аварійно-відновлювальних робіт управління по експлуатації і ремонту зовнішніх інженерних мереж Кузнецовського міського комунального підприємства. Пізніше працював на різних роботах, як в місті, так і за його межами. Має доньку і сина.

Був призваний на військову службу по частковій мобілізації в період з лютого 2015 року по березень 2016 року. У 2017 році підписав короткостроковий шестимісячний контракт, а у березні 2018 року солдат Пахунов Володимир Русланович був прийнятий на військову службу за контрактом строком на 3 роки. Під час проходження служби у травні 2018 року у нього було виявлено важке захворювання. З цього часу перебував на лікуванні, а 31 жовтня 2018 року хвороба забрала його життя.

Поховали солдата-захисника під залпові постріли з автоматів на Старо-Рафалівському кладовищі, поряд з могилою його сина Олександра, – повідомляють на офіційному сайті.

Про Varash Info

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X