Home / Міські новини | Вараш / Жінка з відео про бруківку не злодій, а громадська активістка (Відео)

Жінка з відео про бруківку не злодій, а громадська активістка (Відео)

До нашої редакції звернулася жінка, яка зафіксована на відео у матеріалі «Куди зникає бруківка із Вараша?»

Вона розповіла, що бруківку не крала, а взяла із дозволу працівників, які її укладають. Вони ж у свою чергу зателефонували до свого керівника, який також був не проти, аби її забрала жінка, бо вона все одно бракована.

Також мешканка міста показала журналістам куди вона виклала дану бруківку. Нею жінка обгородила клумбу біля будинку №4 по м-н. Перемоги, а не забрала собі на дачу. Каже: «що дощем земля з клумби вимивається на пішохідну доріжку, тому я вирішила попросити бруківку і обгородити її. В мене і дачі немає щоб її туди вести. Хотіла як краще, а вийшло як завжди…»

Невинуватість жінки теж підтвердив і Володимир, прораб фірми, яка виконує роботи по укладанню бруківки.

А безпосередньо коментарі та місце де виклали дану бруківку ви можете переглянути на відео:

Сюжет телеканалу “Енергоатом”

Про admin

Читайте також...

Чи буде навчання у ліцеях Вараської ОТГ дистанційним? (відео)

rnpp.rv.ua Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

3 коментарі

  1. нікнейм

    При нашій владі у державі безкоштовно нічого не буває. Навіть благодійність оформляються документально. Тут би мали виникнути запитання у податківців.
    До того ж варто було б ретельно перевірити договори на благоустрій міста бруківкою та бордюрами. В тому числі і погоджені владою міста ціни на матеріали. Чи в контролюючих органах теж проблеми із совісті?

  2. нікнейм

    До речі. Це авто Peugeot 3008. Таких у нашому місті лише три. І всі хазяї займають солідні посади на РАЕС з гарними зарплатами. Дивує, що людина за кермом про це абсолютно не переймається. Лишній раз підтверджується, що посада та гроші спотворює людську совість.

  3. менша так повернути треба , мабуть за це заплатили

X