Home / Міські новини | Вараш / Заява ВП «Рівненської АЕС» щодо відсутності підстав для зміни моделі договірних відносин з КМКП у сфері теплопостачання (фото)

Заява ВП «Рівненської АЕС» щодо відсутності підстав для зміни моделі договірних відносин з КМКП у сфері теплопостачання (фото)

Заява

ВП «Рівненської АЕС» щодо відсутності підстав для  зміни моделі договірних відносин з КМКП у сфері теплопостачання.

ВП «Рівненська АЕС» повідомляє, що заява-звернення Кузнецовського міського комунального підприємства до споживачів комунальних послуги у багатоквартирному будинку, в якому повідомлено про відсутність у них права надання послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води та посилання на те, що таким правом наділений відокремлений підрозділ  Рівненська АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» є безпідставною та такою, що не відповідають дійсності.

ВП «Рівненська АЕС» здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для КМКП до межі балансової належності та відповідальності сторін згідно із Законом України «Про теплопостачання». ВП «Рівненська АЕС» не має технічної можливості для надання житлово-комунальних послуг населенню з теплопостачання та гарячого водопостачання м. Вараш.

Надання комунальних послуг з постачання теплової енергії та гарячої води у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» здійснюється та повинно здійснюватись підприємтвами комунальної сфери м.Вараш за допомогою розподільчих теплових мереж та індивідуальних теплових пунктів, що знаходяться в будинках.

ВП «Рівненська АЕС» не є ані власником, ані користувачем теплових мереж, до яких приєднані будинки міста, ані тепловикористальних установок споживачів міста (індивідуальних теплових пунктів), за допомогою яких здійснюється виробництво гарячої води. Це виключає для ВП «Рівненська АЕС» можливість бути виконавцем житлово-комунальних послуг з теплопостачання та постачання гарячої води.

Існуюча схема теплопостачання м. Вараш працює з 2001 року і на сьогодні, із прийняттям Закону України «Про житлово-комунальні послуги», потребує вирішення питання лише в розподілі функцій між комунальними підприємствами міста щодо надання послуг з теплопостачання та постачання гарячої води кінцевому споживачу.

Налагоджена система постачання теплової енергії від ВП «Рівненська АЕС» в місто у повній мірі відповідає чинному законодавству. ВП «Рівненська АЕС» має намір і надалі продовжувати надання послуг з постачання теплової енергії за діючим договором між ВП «Рівненська АЕС» та КМКП для забезпечення потреб жителів міста Вараш.

Управління інформації та зв»язків з громадськістю ВП «РАЕС»

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X