Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Заняття для військовослужбоців проводили поліцейські (фото)

Заняття для військовослужбоців проводили поліцейські (фото)

Працівники Вараського ВП провели заняття у системі службової підготовки для особового складу військової частини 3045 Національної гвардії України. 

vch2
Темою «уроку» стали правила поведінки на дорозі та зі зброєю. Начальник сектору реагування патрульної поліції Вараського ВП Андрій Майданюк відзначив, що правильна поведінка на дорозі починається зі свідомості кожного, а не з моменту притягнення до відповідальності за вчинене правопорушення. Також майор поліції у форматі «питання-відповідь» коротко нагадав про основні правила поведінки різних категорій учасників дорожнього руху.

vch-1
Як і звичайних водіїв, особливо військовослужбовців цікавило питання зупинки транспортних засобів працівниками поліції. Андрій Майданюк роз’яснив права, обов’язки та порядок дій кермувальників транспортних засобів та поліцейських у таких ситуаціях. Також жваве обговорення викликало питання відповідальності за керування у стані сп’яніння: порядок виявлення та фіксації правопорушень, порядок проходження огляду на стан сп’яніння водія та відповідальність, яка настає за вчинення такого правопорушення.
Інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Вараського ВП Юрій Купріянчик довів особовому складу нацгвардійців інформацію про відповідальність за правопорушення, пов’язані із незаконним зберіганням зброї, боєприпасів, вибухових речовин. Окремо правоохоронець зупинився на питаннях добровільної здачі зброї до органів поліції зазначивши, що згідно із частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Вараський відділ поліції
ГУНП в Рівненській області

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X