Home / Міські новини | Вараш / Заходи «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» 2019 року – розпочато

Заходи «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» 2019 року – розпочато

Система територіальної оборони – це широкий комплекс завдань, який спрямований, у першу чергу, на гарантування безпеки громадян. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, навчання підрозділів територіальної оборони надзвичайно важливе.

Починаючи з 2016 року в Сухопутних військах Збройних Сил України, та й в Україні в цілому, започатковано та впроваджено заходи підготовки військовозобов’язаних, приписаних та перебуваючих на службі за контрактом в резерві до військових частин (підрозділів) територіальної оборони на добровільній основі в ході проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».

Для популяризації питань територіальної оборони в Україні, залучення до її проведення патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань в інтересах підготовки територіальної оборони держави, щороку проводяться заходи «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».

Метою проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» є:

  • підвищення авторитету Збройних Сил України;
  • популяризація військових традицій і звитяг Українського народу;
  • сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві;
  • поглиблення теоретичних знань та практичних навичок військовозобов’язаних у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї військовозобов’язаних;
  • згуртованості та злагодженості роботи при виконання поставлених завдань

22 лютого на базі Рівненського загальновійськового полігону за участі особового складу роти підрозділу територіальної оборони (далі – ТрО) м.Вараш, під керівництвом ТВО заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення Вараського МТЦК та СП капітана Маринича О.І. та заступника командира роти підрозділу територіальної оборони м.Вараш лейтенанта запасу Дерев’янчука Г.М., були проведені практичні заняття з вогневої, тактичної, інженерної та військово-медичної підготовки з метою набуття бойових спроможностей для якісного виконання визначених завдань, бойового злагодження в рамках проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня». Також до проведення даних заходів залучалися підрозділи територіальної оборони Володимирецького, Зарічненського, Рокитнівського та Дубровицького районів.

Варто зазначити, що всі військовозобов’язані, які залучались до участі у заході, поставились до завдань з розумінням та відповідальністю.

Заняття на полігоні були організовані на шести навчальних місцях, де кожен військовозобов’язаний зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів неповного розбирання (збирання) зброї та практично виконати вправи стрільби з АК-74 та ПМ, був ознайомлений з інженерними засобами боротьби, мав можливість повправлятися в навичках тактичної медицини. Окрім цього всі бійці пройшли тренування на повномасштабному інтерактивному тренажері, де могли в інтерактивному тирі перевірити себе на влучність з усіх видів стрілецької зброї та РПГ.

Бійці підрозділу територіальної оборони м.Вараш як завжди показали дуже високий рівень бойової підготовки та компетентності у виконанні поставлених завдань.

Організація проведення занять була на високому рівні і ніяких заминок та нештатних ситуацій в процесі підготовки бійців не виникало.

Однак, не всі посадовці відносяться з розумінням та відповідальністю до поставлених завдань по організації оборони на місцях. Черговий раз виникли проблеми з перевезенням особового складу підрозділу територіальної оборони, однак дане питання було оперативно вирішене і особовий склад роти тероборони м.Вараш вчасно прибув на Рівненський полігон.

Окрему подяку висловлюємо керівництву Рівненської АЕС в особі її Генерального директора Павлишина Павла Яремовича за розуміння оперативної обстановки, державницьку патріотичну позицію та всебічну підтримку та сприяння в організації та практичній реалізації заходів, спрямованих на створення підрозділу тероборони м.Вараш та подальшому зміцненню обороноздатності та національної безпеки нашого міста та регіону.

Нагадуємо, що у Вараському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки продовжуються заходи щодо комплектування підрозділів територіальної оборони Рівненської області, військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом в резерві.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом в резерві в підрозділах територіальної оборони та Збройних Сил України звертатися у Вараський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м-н Перемоги, 23, м.Вараш, або за телефоном: 2-37-51; 0680153171.

Військовий комісар

Вараського міського ТЦК та СП

майор Кузло Я.В.

Про Varash Info

Читайте також...

Чи буде навчання у ліцеях Вараської ОТГ дистанційним? (відео)

rnpp.rv.ua Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X