Home / Міські новини | Вараш / «З вірою у себе» (фото, відео)

«З вірою у себе» (фото, відео)

Упродовж 2016-2017 навчального року лідерами міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» заплановано проведення ряду заходів різних рівнів: диспути-обговорення, тематичні вечори, дебати, тренінги, ігри на командну роботу, засідання центрів учнівського самоврядування за напрямками роботи, зустрічі з представниками місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що міська рада старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» працює на базі Будинку дитячої та юнацької творчості з вересня 2006 року, координатором якої є Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи. Головою міської ради старшокласників «Ватра» у 2015 році обрано Магдич Ірину Віталіївну, ученицю Кузнецовської гімназії.

В загальноосвітніх навчальних закладах освіти працюють центри учнівського самоврядування за напрямками роботи: «Булава» (ЗОШ № 1), голова центру Остапов Антон; «Відкриті долоньки» (ЗОШ №2), голова центру Лехкобит Діана; «Дозвілля» (ЗОШ №3), голова центру Павлова Марина; «Здоров’я» (ЗОШ №4), голова центру Хомич Юлія; «Скарбничка» (ЗОШ №5), голова центру Пришко Юлія; «Всезнайка» (гімназія), голова центру Матвійчук Анна; «Дзвін» (Будинок дитячої та юнацької творчості), голова центру Хондока Ілона.

Протягом даного періоду проведено 20 зборів лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» під гаслом «З вірою у себе». Тематика була різноманітною. Взято участь у засіданнях Обласної школи управлінської майстерності для лідерів та координаторів учнівського самоврядування області, обласних зборах лідерів учнівського самоврядування Рівненщини, в рамках яких проводились презентації проектів, круглі столи, конкурс «Лідер року», вибори, тренінги на формування лідерських якостей та національної ідентичності, квести, флешмоби тощо. За підсумками проведених заходів, можна сказати, що лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» є найкращими в області.

У період із 22 по 26 серпня поточного року Матвійчук Анна, заступник голови міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», учениця Кузнецовської гімназії отримала можливість розвинути свої лідерські якості на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка». Пройшовши Програму літньої школи, отримала сертифікат учасника літньої школи лідерів учнівського самоврядування.

10 листопада на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся 20-й збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», в роботі якого взяли участь 63 учнів 8-11 класів, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори та представники місцевого самоврядування.

Дуже приємно як лідерам так і координаторам, що на даному заході був присутній Анощенко Сергій Іванович, міський голова, який привітав лідерів учнівського самоврядування та взяв найактивнішу участь у даному заході як в теоретичній так і в практичній частині Програми.

Збір лідерів міської ради старшокласників «Ватра» був не зовсім звичайним. Саме в 2016-2017 навчальному році лідери святкують 10-річчя створення міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра». І збір лідерів проходив під гаслом «З вірою у себе» на тему «Тime-менеджмент. Уміння ефективно розподіляти свій власний час». Ведучими були Матвійчук Анна, учениця Кузнецовської гімназії, Прокопчук Антон, учень ЗОШ №1, заступники голови міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра». Тема збору є досить актуальною в наш час. Тому виступи учасників заходу були наповнені власними рекомендаціями, практичним застосуванням щодо вміння ефективно розподіляти свій власний час протягом дня, тижня, місяця.

З кожним роком до міської ради старшокласників «Ватра» приєднуються активні, сучасні, мобільні лідери учнівського самоврядування. Лідери центрів поділилися досвідом роботи щодо уміння розпоряджатися власним часом, використовуючи при цьому відеоролики, презентації, вірші, пісні тощо.

Щодо питань ведучих «Як ефективно управляти собою в часі?» поділилися Анощенко Сергій Іванович, міський голова, Мельник Людмила Євгеніївна, спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської ради, Шарапов Сергій Валерійович, депутат Кузнецовської міської ради та Олійник Вікторія Володимирівна, голова молодіжної ради при міському голові.

Шарапов Сергій Валерійович подякував всім лідерам учнівського самоврядування за активну участь у конкурсі практичних проектів для підвищення рівня місцевої демократії в місті та поспілкувався з учнівською молоддю щодо проведення спільних дозвіллєвих заходів.

Олійник Вікторія Володимирівна розповіла всім присутнім про ефективний розподіл часу як запоруку успішної реалізації активного дозвілля молоді міста та запросила всіх лідерів до тісної співпраці.

Практичну частину для лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» підготували та провели Матвійчук Анна, заступник голови міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» та Бартосевич Оксана, заступник голови центру «Скарбничка» ЗОШ № 5. В рамках якої Матвійчук Анна провела вправу «Охороняйте свій час» за методом Ейзенхауера, що поділяє всі справи на чотири групи: А – важливі й термінові; Б – нетермінові й важливі; В – термінові й неважливі; Г – неважливі й нетермінові. Лідери згадували справи, які виконували вчора та аналізуючи розподіляли їх за матрицею Ейзенхауера. Щоб робота в команді була успішною потрібно вміти правильно та швидко рухатися. І тому, Бартосевич Оксана провела із лідерами учнівського самоврядування ігри на командну роботу «Рухаємося в часі».

Дуже приємним моментом при проведенні міського збору старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» було нагородження меценатом-благодійником М’яликом Вікторем Ничипоровичем грошовими винагородами та солодощами за активну участь у громадському житті міста та участі у обласних заходах найактивніших лідерів загальноосвітніх навчальних закладів міста та Будинку дитячої та юнацької творчості:

– Бартосевич Оксану, заступника центру «Скарбничка», загальноосвітньої школи №5;
– Водько Вероніку, заступника голови центру «Дзвін», Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю загальноосвітньої школи № 3.
– Лехкобит Діану, голову центру «Відкриті долоньки», загальноосвітньої школи № 2;
– Магдич Ірину, голову міської ради старшокласників «Ватра», ученицю Гімназії;
– Матвійчук Анну, заступнику голови міської ради старшокласників «Ватра», голову центру «Всезнайка», Гімназії;
– Прокопчук Антона, лідера центру «Булава» загальноосвітньої школи № 1;
– Пришко Юлію, голову центру «Скарбничка», загальноосвітньої школи № 5;
– Сарховець Марину, лідера центру «Булава», загальноосвітньої школи № 1;
– Хомич Юлію, голову центру «Здоров’я», загальноосвітньої школи № 4;
– Хондоку Ілону, голову центру «Дзвін», Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю загальноосвітньої школи № 3.
– Скрипчак Дарину, ученицю загальноосвітньої школи № 2, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості, яка є активною лідеркою у своїх 10 років та навіть вміло надає свої поради щодо організації роботи учнівської молоді.

Магдич Ірина, голова міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» вручила Подяку М’ялику Віктору Ничипоровичу, який другий рік поспіль підтримує лідерів учнівського самоврядування як міста так і області.

Вітали вокальними номерами вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, Вітренко Марина, Пришко Юлія, Стадник Наталія, Продащук Аліна.

Актив лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» Магдич Ірина, Матвійчук Анна, Прокопчук Антон, Хондока Ілона, Водько Вероніка, Лехкобит Діана, Сарховець Марина, Пришко Юлія дякують всім заступникам з виховної роботи, педагогам – організаторам ЗНЗ міста за допомогу та підтримку у підготовці презентацій центрів.

Беручи участь у даному заході всі лідери навчились володіти навичками ефективного використання часу. Не даремно Друкер писав: «Запас часу нескінченно малий, і якщо ви не можете управляти ним, то вам не вдасться управляти нічим іншим». Час – це найбільш безжалісний і негнучкий елемент нашого існування. Інвестуйте його у власне здоров’я, щастя і успіх так, щоб отримати оптимальний зиск. Отож, пильніше охороняйте свій час!

Стадник Олена Миколаївна,
координатор міської ради старшокласників
учнівського самоврядування «Ватра»

Джерело: сайт міської ради

Про admin

Читайте також...

Мешканці Вараша про любов (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X