Home / Міські новини | Вараш / Як чесний мер дає людям працювати

Як чесний мер дає людям працювати

Мною, підприємцем та не угодним для «справедливого» міського голови депутатом, Павлишиним Євгенієм, відповідно до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки виданих Виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради  від   30.08. 2013 року та декларації про початок виконання  будівельних робіт за адресою  м-н. Вараш буд. № 13 розпочаті роботи по реконструкції нежитлового приміщення під офіс.

Заплановані будівельні роботи проводяться відповідно до проектної документації виготовленої комунальним підприємством «Архпроект».

Основні роботи на вищевказаному об’єкті проводяться в середині приміщення. Але оскільки цим самим проектом та вимогами законодавства передбачено організацію окремого входу до нежитлового приміщення, то зовні будуть проводитися роботи по облаштуванню пандуса і сходів. Ця конструкція є легкою, виготовлена із полегшених матеріалів і в разі необхідності може легко демонтуватися.

Попередньо з усіма комунальними службами міста проведено узгодження щодо наявності їхніх мереж на території, де будуть проводитись роботи по встановленню окремого входу та проведення робіт  благоустрою прилеглої території.

Зазначені погодження з комунальними службами подані в ЦНАП для подальшого погодження із службами міської ради.

Але, з пройденої практики, добре знаю, що погодження від міського голови Сергія Анощенка мені не дочекатися і краще сплатити штраф, аніж безрезультатно тратити свій час та нерви, тому деякі роботи уже розпочалися.

Під час робіт техніка, яка працювала  за вищевказаною адресою, заїхала на газон. І хоча я пообіцяв зробити благоустрій навколо об’єкту ще кращим, ніж він був до цього, на місце проведення робіт одразу прибігла Вікторія Коломієць, в народі відома, як Віка Гордієнко, яка по сумісництву є власником сайту 34400 net та прес – секретарем міського голови. До речі останній ще й до всього є рекордсменом по імпічментам та за рік свого «панування» зумів посадити наше місто на останній щабель в області по фінансово-економічному розвитку. Попри  це все, він і надалі продовжує нищити місто та блокувати роботу підприємців нашого міста. Я офіційно про це заявляю через пресу, тому що вважаю, що міський голова скоріше «вискочить» зі своїх штанів аби якомога більше перешкодити моїй законній діяльності та не дати спокійно працювати.  Про таку поведінку «справедливого» мера люди кажуть «САМ НЕ ГАМ І КОМУСЬ НЕ ДАМ».

Для підтвердження своїх слів та законної діяльності надаю копії відповідних документів. А також на об’єкті  лежить погоджена документація і всі бажаючі можуть з нею ознайомитися.

ФОП Павлишин Євгеній Павлович

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

4 коментарі

  1. Подаш свої бумаги привселюдно про сплату податків а там як гоч так і гасись зі своїм бізнесом тільки наверно треба почати перевірку з чого ти коли і де взяв такі кошти взагалі для початку розвитку всього свого бізнесу?

  2. Лисиця

    а за продумані кроки та сплату по плану штрафів ще в нашій державі відповідальності немає )))))

  3. Так не можна робити: “Але, з пройденої практики, добре знаю, що погодження від міського голови Сергія Анощенка мені не дочекатися і краще сплатити штраф, аніж безрезультатно тратити свій час та нерви, тому деякі роботи уже розпочалися”. Якщо всі, хто може заплатити штраф почнуть робити що забажається, почнеться безлад. Свідомо йти на порушення, думаючи що відкупишся штрафом – недопустимо.

  4. Барбариска

    а от цікаво як законно побудована корчма в лісопосадці
    замість того щоб щось створювати наш “любімий” мер нищить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X