Home / Міські новини | Вараш / Виконком прийняв ряд важливих рішень: віднині батьки платитимуть менше за харчування (фото, відео)

Виконком прийняв ряд важливих рішень: віднині батьки платитимуть менше за харчування (фото, відео)

dscn1205

Плідно та конструктивно попрацювали члени виконавчого комітету Вараської міської ради, вирішивши ряд важливих питань на засіданні, яке відбулося 11 квітня. Під головуванням тзп міського голови Ірини Шумри було розглянуто 26 питань та прийнято 18 рішень.

У зв’язку з встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря вище 8° градусів  проект рішення «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років» члени виконавчого комітету розглянули першим. Згідно прийнятого рішення Кузнецовське міське комунальне підприємство спільно з ЦТПК ВП «Рівненська АЕС» 12 квітня припинили надання послуг з подачі теплоносіїв для обігріву приміщень соціальної інфраструктури та житлового фонду міста Вараш.

dscn1199

Не менш важливими стали рішення: щодо зменшення на 10 % батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах міста (в розмірі 50% від вартості харчування на день); щодо встановленнярозміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік будівельникам міста в розмірі 7800,00 грн.; затвердження плану бронювання робочих місць для працевлаштування неповнолітніх на підприємствах, організаціях та інших суб’єктах господарської діяльності міста Вараш на період літніх канікул 2018 року.

Також було прийнято рішення встановити вартість допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого за місцем проживання (м. Вараш) в сумі 4000,00 грн., а для допомоги на безоплатне поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги, за місцем проживання (м. Вараш) в сумі 4300,00 грн.

Окрім вищезазначених питань під час засідання виконавчого комітету було розглянуто та прийнято рішення: про організацію та проведення навчально-польових зборів з юнаками і практичних занять з основ медичних знань в лікувальному закладі для дівчат 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з предмета «Захист Вітчизни»; про затвердження заходів з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018 -2019 років; про утворення спеціалізованих служб цивільного захисту міста Вараш; про створення робочої групи з впорядкування вуличної торгівлі на території міста Вараш та три питання щодо захисту прав дітей, – повідомляє офіційний сайт міської ради.

Про Varash Info

Читайте також...

50870630_2396823780392238_4514100508876603392_n

“Чому Сергій Анощенко не “визнає” депутатів”

Після повернення на посаду міського голови С.Анощенко при кожній нагоді, хоча інколи і недоречно, заявляє …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X