Home / Міські новини | Вараш / Вихованці реабілітаційного центру готуються «ВРАЖАТИ ТА НАДИХАТИ» (фото)

Вихованці реабілітаційного центру готуються «ВРАЖАТИ ТА НАДИХАТИ» (фото)

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко спільно з координатором Українського культурного фонду Оленою Хмельник та секретарем міської ради, Олександром Мензулом вибороли грант на проект «ВРАЖАТИ ТА НАДИХАТИ». Кілька днів назад було підписано угоду на фінансування на суму 400 тисяч гривень. Більше про проект нашим журналістам розповіла директор Вараського МЦКР Наталія Федінчик:

«Відразу хочу сказати, що такий проект для нас є дуже важливим.Адже не всі жителі міста розуміють, що такі дітки та молодь, як наші вихованці, мають рівні права із іншими. Вони хоч і мають особливі потреби, проте стараються брати від життя по максимуму.

Основною метою проекту є проведення просвітницької кампанії та створення ряду мистецьких заходів, учасниками яких є творчі діти та підлітки з особливими потребами. Вони власним прикладом демонструють успіх у мистецтві та надихають інших.

viber-imag6e

Проект «ВРАЖАТИ ТА НАДИХАТИ» буде розділений на два блоки. Перший – мистецький вечір, театральна вистава, виставка фото робіт, виробів побутового та воскового мистецтва. Другий блок – відеоролик про подолання стереотипів та рівність прав.

Унікальність проекту полягає в тому, що театральний перформанс буде створюватися та реалізовуватися за спільної участі вихованців центру реабілітації, акторів аматорських гуртків із залученням відомих жителів міста.

Хочу подякувати секретарю Вараської міської ради, Олександру Мензулу, який виступив ініціатором подання заявки на грант та Олені Хмельник за допомогу, яка для нас є дуже важливою».

Отже в жовтні ми зможемо побачити результати клопіткої роботи, як вихованців центру реабілітації, і так талановитої та небайдужої спільноти нашого міста.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X