Home / Міські новини | Вараш / Вузлики допомоги від гімназистів Вараша (фото, відео)

Вузлики допомоги від гімназистів Вараша (фото, відео)

На жаль, навіть наймогутніші держави часом повинні пережити нелегкі часи та скласти іспит на стійкість, ціною якого є гідна демонстрація світовим масштабам власної, недоторканної незалежності, а, також, чітка перспектива закріпити за собою стратегічно важливу позицію на світовій та політичній аренах.

Тому, не дивлячись на соціальні стани, координати, життєвий досвід та інші аспекти, що визначають нас у соціумі, допомогти Україні рівно тримати спину перед обличчям труднощів – є нашим спільним прагненням. Зокрема, долучення Вараської гімназії до патріотичної акції «Мій вклад у справу миру » – це власний, впевнений крок згуртованості, небайдужості та безкорисливості на шляху допомоги до вирішення глобальної проблеми.

З 20 вересня по 10 жовтня невтомні гімназисти, вчителі та працівники гімназії трудилися над створенням сітки: старші класи ретельно перевіряли результат праці молодших учнів на якість, і, звісно, залишали свої вузлики допомоги, повідомляє сайт міської ради. В досягненні мети нас підтримали матеріалами ДНЗ № 5 та ДНЗ №6, міська спілка воїнів АТО та НВК № 10. Натхненні спільною патріотичною ідеєю, гімназисти створили безліч приємних і теплих для бійців листівок зі словами підтримки та вдячності.

Click to enlarge image 40035.JPGСьогодення вимагає від нас тверезого осмислення важливості об’єднання для проведення спільної роботи, ініціативного прояву себе не лише як особистість, але і як відданого громадянина. Тому саме ваш вузлик допомоги на тлі соціальної проблеми може стати гідним прикладом для великої сітки порятунку.

Підготувала учениця 11-А класу
Вараської гімназії Кирилюк Софія

Про admin

Читайте також...

Мешканці Вараша про любов (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X