Home / Міські новини | Вараш / Вараські вихованці програми літнього дозвілля завітали на екскурсію до місцевих рятувальників (фото)

Вараські вихованці програми літнього дозвілля завітали на екскурсію до місцевих рятувальників (фото)

12 липня до вогнеборців 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали діти програми літнього дозвілля підліткового клубу за місцем проживання Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час екскурсії рятувальники показали дітям пожежно-рятувальні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження, пожежно-технічне обладнання для ліквідації пожеж та порятунку людей. Діти мали можливість приміряти пожежні каски, панорамні маски для захисту органів дихання та зору в непридатному для дихання середовищі та сфотографуватись на згадку. Також, неабияку зацікавленість у дітей викликав пожежний дзвін, який встановлений на фасаді пожежно-рятувальної частини.

Керівник підліткового клубу зазначає, що дітям завжди цікаві подібні заходи, адже бесіду з ними ведуть професіонали, які щодня готові прийти на допомогу ризикуючи власним життям та здоров’ям, можуть наочно все показати та дати вичерпну відповідь на питання, що стосуються їхньої сфери діяльності. Все це, позитивно впливає на поведінку дітей, бо елементарні заходи безпеки, які лунають з вуст фахівців краще відкарбовуються в дитячій пам’яті.

Щоб літні канікули тривали безпечно та залишили тільки приємні спогади, вогнеборців нагадали основні правила безпеки яких необхідно дотримуватись з настанням літнього пожежонебезпечного періоду, а також під час відпочинку у лісових масивах чи на водних об’єктах.

По закінченню діти подякували за дуже цікаву і корисну екскурсію, яка навчила їх, як саме убезпечити себе та близьких від біди та куди звертатись у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Кузнецовський міський сектор
Головного управління ДСНС
України у Рівненській області
Ігор Шевчук

Про admin

Читайте також...

На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

12 серпня у Рівному на центральній площі міста відбувся відкритий форум прихильників політичної партії «За …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X