Home / Міські новини | Вараш / «Вараські пластуни за 10 днів навколо світу» (фото)

«Вараські пластуни за 10 днів навколо світу» (фото)

16-25 червня група вараських пластунів відвідала пластовий табір «Навколо світу за 10 днів». В ході табору діти з різних куточків області і навіть Києва та Маріуполя, подорожували з країни в країну з метою знайти скарб – таборові футболки і відзнаки.

Щодня, подорожуючи країнами, вони дізнавались про них щось нове. Щоранку все починалось з тематичної руханки, після чого проводилось відкриття дня і сніданок. Потім діти збирались в колі і починався ввід в легенду дня. Дорослі переодягались в національний одяг країни, в яку відбувалась подорож, і розповідали про неї. В ході цього діти не лише слухали розповідь, але й грали в ігри і співали. Крім того вони щодня вчились робити щось нове  – або лотос з паперу, або підкови з глини тощо. Також проводились цікаві теренові ігри, у яких брала участь одночасно велика кількість дітей, або проходили квести, під час яких виконувались різні завдання. Потім – обід, пообідня тиша, під час якої діти могли відпочити, погратись, або зателефонувати батькам. А далі таборовий день продовжувався участю дітей у різноманітних заняттях, на яких вони вчились надавати першу медичну допомогу, ознайомлювались з народною медициною, розвивали розумові здібності, або вивчали рідну Планету. Після завершення занять діти йшли на підвечірок, де отримували щось смачненьке. Ну а далі – ватра та пісні біля вогнища, вечеря і нічна тиша. Так проходили дні на таборі.

А ось останній вечір на таборі був оповитий загадковістю. Діти проходили через алею, утворену запаленими свічками з смолоскипами, в кінці якої отримували таборові футболки. На  ранок відбулось закриття та роз’їзд учасників.

За підсумками роботи другого підтабору (а всього їх було три) наш пластун Ілля Процюк був відзначений, як найкращий пластун-новак.

Ось так пластуни з міста Вараш проводять свій літній відпочинок завдяки фінансовій підтримці виконавчого комітету Вараської міської ради, за яку ми щиро вдячні.

Єржикевич Петро, пластун, член проводу табору

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X