Home / Міські новини | Вараш / Вараські діти “приміряли” собі професію поліцейського (фото)

Вараські діти “приміряли” собі професію поліцейського (фото)

Бажання побувати на екскурсії у місцевому відділі поліції виявили учні загальноосвітніх закладів Вараша. У рамках чергового виїзного інформаційно-профорієнтаційного заходу Державної служби зайнятості «ПрофіСтарт: обери професію — сплануй майбутнє» підлітки активно цікавилися службою правоохоронців.

103_0291

На території ЗОШ №4 зібралися школярі ще із двох навчальних закладів міста. Про умови та перспективи навчання та служби в Національній поліції України учням випускних класів розповіла начальник відділу сектору кадрового забезпечення Вараського ВП Галина Майданюк. Натомість інші школярі освоювали принципи роботи службового автомобіля, радіостанції, ознайомлювалися із спецзасобами та цікавилися усім, що використовують у повсякденній діяльності поліцейські. Крім того, діти скористалися можливістю потримати в руках та приміряти бронежилети, шоломи, кайданки, а ще – зробити обов’язкове для такого випадку селфі.

Захід викликав у дітей неабиякий інтерес та чимале захоплення. Так, учні середніх класів просили організувати для них екскурсію до відділу поліції, а старшокласники із учнівської ради цікавились можливістю проведення так званого «Дня із поліцейським», під час якого учень протягом дня міг би побувати в ролі напарника працівника поліції під час несення служби. Правоохоронці запевнили школярів, що продовжать співпрацю у цьому напрямі та врахують усі їхні побажання.

Вараський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області

Про Varash Info

Читайте також...

skrynshot-2018-12-14-20-02-51

14 грудня, було проведено друге пленарне засідання 31 сесії Вараської міської ради (відео)

Перед початком роботи сесії, за вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту, відповідно до …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X