Home / Міські новини | Вараш / Вараш знову опинився серед аутсайдерів

Вараш знову опинився серед аутсайдерів

У рейтингу – 20 пунктів

У трійці найкращих за соціально-економічним рейтингом районів Рівненщини – Сарненський, Березнівський та Рівненський.

Про це розповіли на засіданні колегії Рівненської ОДА, де підсумовували результати економічного розвитку області за 9 місяців 2017-го року.

Всього у рейтингу є 20 пунктів, куди входять усі райони Рівненщини та окремо обласний центр. Детальніше розкаже заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Якщо порівнювати з минулим рейтингом – є прогрес з Березнівською райдержадміністрацією, яка перемістилася вверх на 9 позицій. Демидівська – на 6, Корецька – на 5 позицій. Разом з тим, є суттєве зменшення рейтингу у Зарічненській і Володимирецькій райдержадміністраціях, які суттєво впали в рейтингу за рахунок цілої низки показників.

Пасуть задніх у списку Зарічненський і Володимирецький райони, а також міста Вараш і Дубно. Зокрема Зарічненський за рік опустився на цілих 14 пунктів та займає 17-18 місця на противагу 3-4 у першому півріччі цього року.

За даними Рівненської ОДА, зараз там впали обсяги промислової та сільськогосподарської продукції, а рівень безробіття сягнув 52 особи на робоче місце, у порівнянні з 8 на Рівненщині в загальному.

Загалом Рівненщина випереджає загальноукраїнський рейтинг за показниками розвитку промисловості та сільського господарства. Зростання економіки – 10% у порівнянні з минулим роком. Крім того в області триває реформа децентралізації, проходить наймасштабніший ремонт доріг за всю історію незалежності.

Радіо Трек

Про admin

Читайте також...

20181021165225

Прокурор із Вараша потрапив у ДТП. Його разом із водієм забрала “швидка” (фото)

На Рівненщині поблизу села Полиці сталась ДТП. За словами начальника відділу комунікації поліції Антона Крука, …

3 Коментарі

  1. Олексій

    Ремонт доріг…де він… наприклад дорогою до Більськоі Волі неможливо іхати,чим далі тим гірше…

  2. Я сказав

    В іншій рубриці Депутат кантору спалив за депозит.)) прийдеться %% віддавати..

  3. Я сказав

    Який хозяїн таке й місто! А найкращий корефан з Дубного, до нього їздить переймати досвід. Головне заложимо місто бруківкой. І накупляєм бу тракторів за ціною нових, а потім до них запчасті за ціною що вам не снилось,а потім дострою котеджик у тернополі,бо в рідному місті всю жизнь на ВОЛГЕ кататись прийдеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X