Home / Міські новини | Вараш / Вараш: рятувальники провели лекцію з питань пожежної безпеки для школярів (фото)

Вараш: рятувальники провели лекцію з питань пожежної безпеки для школярів (фото)

dscn1686

22 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали до Кузнецовської міської бібліотеки для дітей відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради щоб ознайомити учнів 2-го класу Вараської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Під час зустрічі рятувальники розповіли школярам про статистику пожеж і надзвичайних подій, їх причини виникнення та трагічні наслідки. Після цього співробітники ДСНС детально пояснили дітлахам основні правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці, а також, як уникнути біди в тій чи іншій небезпечній ситуації. Окремо рятувальники зупинились на питанні порядку першочергових заходів, яких необхідно вжити у разі виникнення пожежі в житловому будинку чи квартирі.

Враховуючи настання теплої погоди та недалеких літніх канікул співробітники Держслужби з НС нагадали дітям про небезпеки, які вони можуть зустріти під час відпочинку у лісі, на водоймищах та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також, вогнеборці теоретично розповіли про алгоритм гасіння пожежі за допомогою вогнегасника.

В ході проведення лекції діти задавали дуже велику кількість запитань, на які змогли отримати вичерпні відповіді. І як стверджують працівники бібліотеки, завдяки тому, що подібні заходи проводять фахівці ДСНС і можуть, простими словами розповісти про ту чи іншу надзвичайну ситуацію, діти набагато краще закріплюють необхідні знання та усвідомлюють, до яких наслідків може призвести порушення правил пожежної безпеки.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Ігор Шевчук

Про Varash Info

Читайте також...

Скільки насправді грошей правоохоронці вилучили у Сергія Анощенка (фото)

Питання скільки ж грошей насправді під час обшуку було вилучено у міського голови Вараша, звідки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X