Home / Міські новини | Вараш / Чому у готелі Вараш працювали пожежники ? (відео)

Чому у готелі Вараш працювали пожежники ? (відео)

26 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області, Рівненської обласної державної адміністрації та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели контрольну інспекторську перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, організацію роботи з питань пожежної та техногенної безпеки у місті Вараш.

Даний захід проводиться з метою перевірки виконання заходів щодо запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуації запропонованих в результаті комплексної перевірки, що проходить 1 раз на 5 років, мінімізації негативного впливу та забезпечення оперативного реагування на всі надзвичайні ситуації, а також приведення в готовність місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, спеціалізованих служб та формувань.

Перевірка проходила за присутності та під керівництвом начальника відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Рівненській області підполковника служби цивільного захисту Романа Дриги, а місто представляв виконуючий обов’язки міського голови Борис Бірук.

Практичною частиною контрольної перевірки було відпрацювання умовної ввідної під час тактико-спеціальних навчань органів управління і сил цивільного захисту на готелі «Вараш» УСО ВП «Рівненська АЕС». Даний об’єкт обрано не випадково, адже це один з найбільших об’єктів міста на якому можливе масове перебування людей. За тактичним задумом, під час проведення ремонтних робіт на 4-му поверсі готелю в результаті порушення правил експлуатації посудин, що перебувають під тиском (газозварювального обладнання) стався вибух кисневого балону, що призвело до часткового руйнування стін будівлі. Внаслідок вибуху травмовано четверо працівників, двоє з яких не можуть самостійно рухатись. Також в результаті вибуху кисневого балону виникла пожежа на площі близько 20 метрів квадратних.

Для ліквідації даної надзвичайної ситуації був негайно зібраний штаб з подальшим залученням пожежно-рятувального підрозділу міста, Національної поліції, екстреної медичної допомоги, енергетичної та комунально-інженерної служби для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Завдяки злагодженим діям бійців ДСНС у складі двох ланок газодимозахисної служби вогнеборці провели розвідку та евакуацію потерпілих та передали їх працівникам екстреної медичної допомоги, після чого вжили заходів для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі.

Всі служби міста спрацювали оперативно та злагоджено, деякі корективи були озвучені під час підбиття підсумків даних навчань. Загальна оцінка готовності та результати контрольної перевірки свідчать про те, що місто Вараш готове до виникнення надзвичайних ситуації.

Кузнецовський міський сектор
Головного управління ДСНС
України у Рівненській області
Ігор Шевчук

Про admin

Читайте також...

На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

12 серпня у Рівному на центральній площі міста відбувся відкритий форум прихильників політичної партії «За …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X