Home / Міські новини | Вараш / В її садочку, як у віночку

В її садочку, як у віночку

Так і хочеться  сказати,  коли вперше переступаєш поріг дошкільного навчального закладу( ясел-садка) № 8 міста Вараша: « В її садочку, як у віночку». Це про багаторічного завідувача дошкільного закладу Людмилу Іванівну Мельник, завдяки якій наш садок став одним із кращих у місті. Сьогодні вона відзначає 50-річний ювілей.

dsc03255

Кажуть, ювілей є найбільш слушним моментом, щоб на мить зупинитися, озирнутися в минуле, підбити життєві підсумки.

Наша ювілярка- чарівна жінка, сучасна,  стильна, гарна,енергійна, завжди усміхнена і привітна.  Свою долю повязала із турботою про наймолодших жителів  міста – вихованням дошкільнят. Упродовж 17 років вона очолює наш дошкільний навчальний заклад. Турбота про людей, вимогливість до себе, потреба робити добро завжди у неї на першому плані. Вона по-справжньому любить дітей, віддає їм всі сили й творчу наснагу. Малеча ж, відчуваючи це тепло платить їй тим же. Людмила Іванівна володіє секретом педагогічної майстерності, який відкривається тільки тим, хто як і вона, залюблений у дитинство.

А наша ювілярка-  дбайлива господиня, зажди йде в ногу з часом. Прикладом для цього є відкриті для малят 13 вікових груп  в яких створені прекрасні умови для всебічного розвитку дошкільнят. У закладі, розрахованому на 245 місць, нині виховується 296 дітей. Лише щоденна  наполеглива праця, мудрість керівника могли забезпечити  такі результати.

А мудрість ця дана Людмилі Іванівні від Бога. Далеко не кожен здатен  розпізнати людську психологію, правильно підібрати кадри, знайти правильне вирішення проблеми, підтримати в   потрібну хвилину, вселити  віру в свої сили так, як це вдається  нашому  завідувачу. Вимоглива до себе та до колег, вона всім серцем віддана улюбленій справі, з нею легко і цікаво працювати. За багаторічну сумлінну працю ювілярка неодноразово нагороджена грамотами управління освіти Вараської  міської ради, грамотами обласного управління освіти і науки, подякою Міністерства освіти і науки України.

Людмила Іванівна  користується заслуженим авторитетом серед батьків вихованців, адже завжди йде їм  на зустріч, дослухається до їхньої думки.

Дорога Людмило Іванівно! Прийміть найщиріші вітання із ювілейним днем народження.  Ми високо цінуємо Вас як талановитого керівника, чуйну і порядну людину. Ваш професіоналізм, небайдужість, активна життєва позиція- приклад для наслідування. Нехай мудрість сприяє Вам у справах, удача завжди супроводжує  всі Ваші добрі починання, доля буде щедрою на вірних друзів,а людська вдячність – найвагомішим мірилом заслужених успіхів.

Щире уклінне спасибі Вам , Людмило Іванівно! Будьте довгі роки здорові!

З повагою, колектив дошкільного навчального закладу №8
та батьки .

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X