Home / Міські новини | Вараш / У ВАРАШІ ЖУРНАЛІСТКА БЕЗКОШТОВНО ФАРБУВАЛА УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ «Вражай та надихай»

У ВАРАШІ ЖУРНАЛІСТКА БЕЗКОШТОВНО ФАРБУВАЛА УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ «Вражай та надихай»

11 жовтня у Вараші за підтримки Українського культурного фонду, у партнерстві з Будівельною компанією “Алатир-Інвест”Агенцією сталого розвитку міста та ВП “Рівненська АЕС” був реалізований масштабний культурно- мистецький захід «Вражай та надихай», учасниками якого стали вихованці реабілітаційного-центру та відомі жителі міста. Діти з особливими потребами демонстрували свій артистизм та таланти.

Додати родзинки до образу кожного героя, долучилася молода, але дуже активна  підприємець Юлія Крищук, яка є власником студії краси «Lash room” у Вараші та працює журналістом місцевого каналу «Енергоатом».

«Під час зйомки репетиції, ці молоді і талановиті люди вразили мене своєю відкритістю та простотою і  я одразу звернулася до організаторів заходу із пропозицією долучитися до заходу» – розповідає Юлія Крищук.

Разом зі своїми працівниками Юлія нафарбувала всіх учасниць заходу, а за виручені протягом останнього робочого тижня кошти купили солодощі для гостей.

«Ми спостерігали радість в їхніх очах, бачили як вони розглядали себе у дзеркалі, фотографувалися. Вони були просто щасливі. Це той результат, який ми хотіли отримати. Дівчатка з реабілітаційного центру просили влаштувати їм екскурсію в студію і я  вже маю деякі цікаві ідеї щодо їхнього  прохання, але поки що це секрет» – додає Юлія.

Згідно виписки із державного реєстру,  Юлія Крищук займається підприємницькою діяльністю понад 4 роки, активно співпрацює з центром зайнятості та надає робочі місця, при цьому успішно поєднує бізнес з улюбленою роботою – телевізійника.

Для неї дітки, які є особливими не є чимось дивним, адже сама має восьмирічного племінничка Марка, який живе у тілі трирічної дитини. Юлія дуже добре розуміє, що для таких діток завжди потрібна моральна підтримка, а ще вона щомісяця частину зі свого прибутку спрямовує на лікування маленького Марка.

Про Varash Info

Читайте також...

Військовослужбовця та його спільників, які продавали вибухівку суд визнав винними (фото)

Ще в березні, інформація про те що рівненському полігоні незаконно продавалася вибухівка, яка використовується під …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X