Home / Міські новини | Вараш / У Вараші тарифи на утримання будинку здорожчають на 41% (відео, фото)

У Вараші тарифи на утримання будинку здорожчають на 41% (відео, фото)

skrynshot-2018-05-05-13-43-13

У Вараші тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової території, яку надає КП “Житлокомунсервіс” з 1 червня 2018 року ЗДОРОЖЧАЮТЬ на 41%. Таке рішення, 5 травня, було прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Як зазначив директор КП “Житлокомунсервіс” Сергій Мушик: “Підняття тарифів дасть змогу виплатити працівникам заробітню плату і підняти її сантехнікам. Бо в іншому випадку, зовсім скоро не буде кому працювати – всі “втікають” у Польщу”.

Проте прибиральницям заробітню плату не піднімуть. Це рішення обурило жіночий колекти, який працює на цьому підприємстві та прийшов відстоювати нові тарифи на засідання виконкому.

Слідкуючи у соціальній мережі за коментарями мешканців Вараша, стає зрозуміло, що вони не згідні з підняттям тарифів, а тому надалі будуть більш прискіпливіше відноситися за якістю послуг, які надає КП “Житлокомунсервіс”. Деталі на відео:


Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про Varash Info

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Один коментар

  1. Василь

    А також за рахунок запрошених людей до суду у яких з данним горе “підприємством” немає ДОГОВОРІВ, виплатять людям зарплати. Шановний директор КП “Житлокомунсервіс” Ви для початку проведіть нормальну компанію для заключення з людьми договорів а то ж не зрозуміло кому і за що платити гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X