Home / Міські новини | Вараш / У Вараші працівникі міських бібліотек гасили пожежу (фото)

У Вараші працівникі міських бібліотек гасили пожежу (фото)

img_20181114_160138

14 листопада співробітники Вараського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежне тренування з працівниками Кузнецовської міської публічної бібліотеки та Кузнецовської міської бібліотеки для дітей відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Рятувальники розповіли про стан з пожежами в місті та області зокрема, основні причини їх виникнення, а також нагадали головні правила безпеки життєдіяльності в побуті. Також, під час проведення заняття було продемонстровано короткометражні відеоролики на протипожежну тематику.

Після теоретичної частини, працівники закладів практично відпрацювали гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників.

img_20181114_155046

«Заняття з питань пожежної безпеки для працівників бібліотек, читальних залів, які впродовж більшості свого робочого часу працюють з відвідувачами різних вікових категорій, а заклади мають велике пожежне навантаження (книги, стелажі, комп’ютерну техніку тощо) є вкрай необхідними. Адже, як показує досвід, саме індивідуальна практика, під пильним наглядом рятувальників найбільше закарбовується у свідомості, аніж звичайна «суха» теорія чи інструктаж. Наглядно продемонстровані заходи пожежної безпеки за допомогою мультимедіа та донесена інформація у простій, розмовній і зрозумілій для всіх формі дає можливість взяти основне з того, щоб унеможливити виникнення пожежі, а у разі необхідності – вжити усіх заходів реагування», – зазначила директор Тетяна Коваль.

img_20181114_160303

По закінченню бійці ДСНС наголосили на тому, що адекватна реакція, елементарні знання правил пожежної безпеки та своєчасне оповіщення відповідних служб можуть зберегти життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей, а також зменшити збитки у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, – Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області, Ігор Шевчук.

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші прикрили підпільний гральний бізнес (Фото)

Близько першої ночі у Вараші екіпаж поліцейських на території міста викрили гральний заклад в одному з …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X