Home / Міські новини | Вараш / У Вараші може зникнути питна вода. Вже 3 насоси на водозаборі в Бабці відключено (відео, фото)

У Вараші може зникнути питна вода. Вже 3 насоси на водозаборі в Бабці відключено (відео, фото)

skrynshot-2018-07-18-13-59-58

У мешканців Вараша може зникнути холодна вода. КМКП заборгувало ПАТ «Рівнеобленерго» майже 1 млн 15о тис грн. за спожиту електроенергію. За несплату боргів, 17 липня, вже було відключено три насоси із семи на водозаборі Бабка. Наразі працює чотири. Зі слів т. в.о. директора КМКП, Олега Устича, «їхньої потужності вистачить, аби подавати питну воду на місто за однієї умови, мешканці повинні заощаджувати. Якщо люди будуть використовувати менше середньодобової норми то проблем з водою не буде, її вистачить всім».

На 27 сесії Вараської міської ради деякі депутати пропонували колегам допомогти КМКП та виділити кошти із міського бюджету на часткове погашення боргу перед ПАТ «Рівнеобленерго», аби у місті не було колапсу. Їхня пропозиція не була підтримана. Як зазначає т. в.о. директора КМКП, Олег Устич, згідно закону України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення” – заборонено відключати об’єкти питного водопостачання, однан, не заборонено переведення їх на погодинний графік роботи.

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

5 коментарів

  1. Нема 3 день води як мінімум до 14 годин, як митися , як вмиватися? Я не розумію!! Ужас один, зараз 12 червня, а вже пише що 17 липня відключено, як? Брешуть, пишуть фігню і вірять! Зато на балконі сидять на кріслі удобному з росадою і попивають водичку! Я в шоці, скільки ще ждати!!!!?

  2. Никто никого выносить не будет как сидели по конурам так и дальше будут сидет и чего то ждать…

  3. Та ніхто нікого не винесе. В країні вже давно багато міст взагалі без гарячої води, а холодна по годинам і ніхто нікого нікуди не виносить. Люди швидко звикнуть, почнуть тримати повні ванни, відра. Проходили….

  4. Альоша

    Якщо таке станеться, самі жителі вийдуть і вас всіх чинушів « винесуть» з кабінетів і вчинять самосуд,… цей бардель уже всім набрид

    • ВЖЕ треба йти виносити, а не чекати коли води не буде. Треба людина яка б організувала це дійство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X