Home / Міські новини | Вараш / У СМСЧ №3 – оновлення медичного обладнання (фото)

У СМСЧ №3 – оновлення медичного обладнання (фото)

Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» встановили та впровадили в експлуатацію нове сучасне обладнання, придбане за рахунок бюджету міста Вараш: зокрема, рентгено-діагностичний хірургічний апарат ТSA с-подібний, приліжковий монітор пацієнта для анестезіології, центрифугу медичну лабораторну, нові операційні освітлювачі, операційний стіл DS з електроприводом підйому і нахилу та 5 холодильників для потреб дитячого, дорослого та пологового відділень, інформує Вараська міська рада.

Придбання рентгено-діагностичного хірургічного апарату ТSA дасть змогу швидко і точно діагностувати та на сучасному рівні оперативно лікувати захворювання опорно-рухового апарату (переломи різного виду кісток), проводити оперативні втручання в урології (видалення каменів, стенування сечовидільних шляхів), на жовчовивідних шляхах та судинах, введення в дію та сумісного ефективного використання наявних дуоденоскопів та проведення оперативних втручань в онкології.

Нове обладнання вкрай необхідне для оновлення застарілого обладнання та для покращення надання якісної медичної допомоги нашим пацієнтам, – наголошують медики міста та зазначають, що так як обладнання оснащене сучасними технічними можливостями – було проведено відповідне навчання спеціалістів закладу.

Про admin

Читайте також...

ДТП біля зупинки “Грибки”, – Вараш (фото, відео)

Автотранспортна пригода сталася біля 19 години, поряд зупинки “Грибки”. За попередньою інформацією водій автомобіля BMW, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X