Home / Міські новини | Вараш / У школі №5 м. Вараш вшанували пам’ять героя АТО Сергія Тарасюка (відео)

У школі №5 м. Вараш вшанували пам’ять героя АТО Сергія Тарасюка (відео)

znimok-ekrana-2017-11-13-21-20-32

У Вараші він був першим, над ким заридало важке осіннє небо. Рівно 2 роки тому, 12 листопада 2015 року місто завмерло в скорботі, від важких поранень, загинув на сході наш земляк Сергій Тарасюк. Плакало небо, плакали люди…

У школі №5, де навчався Сергій встановили меморіальну дошку, а в шкільному краєзнавчому музеї створили тематичний куточок. На цих світлинах життєрадісний Сергій, його дитинство, останній дзвоник, армія, побратими, рушник, яким мати так і не встигла благословити сина на подружнє життя і прапор, з адресами побратимів.

Члени краєзнавчого гуртка, на чолі із вчителем історії Галиною Михайлівною, зібрали матеріали для розділу «Герої не вмирають». На цьому стенді розповідь про Сергія Тарасюка, поруч воїни Небесної Сотні. Тут проходять уроки патріотичного виховання, тут воскресає пам’ять.

Учні самі проводять екскурсії, за вагомий внесок у збереженні національної пам’яті. Активну громадянську позицію членів краєзнавчого гуртка 5 школи, відзначила Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Сьогодні учні продовжують збирати матеріали для розділу «Крізь роки пам’ять проростає», в музеї увіковічать спогади про усіх наших загиблих земляків, оборонців України.

Рівно два роки тому місто проводжало Сергія Тарасюка в останню дорогу, посмертно йому присвоїли звання Почесний громадянин міста. Сергію було лише 27 років. Запалімо свічку, пом’янімо його в наших молитвах…

Про admin

Читайте також...

ЄДНАЮЧИСЬ – МИ ЗБЕРЕЖЕМО СИЛУ ДУХУ ТА ОПТИМІЗМ

За вікном мороз, сніг, вітер, а в офісі асоціації “Надія” по родинному тепло та затишно. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X