Home / Міські новини | Вараш / У Кузнецовському міському комунальному підприємстві новий керівник (фото)

У Кузнецовському міському комунальному підприємстві новий керівник (фото)

На разі, згідно даних єдиного державного реєстру тимчасово обов’язки директора виконує, Олег Устич, який до цього був головним інженером  КМКП.

Нагадаємо, що впродовж двох останніх років Сергій Анощенко, призначав декількох директорів. Та вони чомусь на довго не затримувалися. Один із цих керівників, Ігор Славович Семенюк, був звільнений за згодою сторін 12 січня 2018 року. Після цього пан Анощенко вважаючи себе легітимним міським головою, підписав контракт із Олегом Тарасюком, котрий, до моменту призначеннч на посаду директора КМКП С. Анощенком, працював заступником директора  КП «Житлокомунсервіс», Сергія Мушика.

Контракт був підписаний 1 лютого 2018 року, того ж дня і видано розпорядження про призначення на посаду за контрактом Тарасюка О.В. Згідно контракту заробітну плату Олег Тарсюк має отримувати у розмірі 13 тисяч 226 гривень і це при тому, що КМКП є збитковим підприємством.

skrynshot-2018-02-02-13-03-07

Тільки із-за якихось причин ніхто із них не вніс зміни до державного реєстру. Один із варіантів – сумніви щодо легітимності, Сергія Анощенка, як міського голови. Бо якщо у реєстрі він є керівником виконавчого комітету, то тимчасово займає посаду міського голови – Ірина Шумра. А засновником Кузнецовського міського комунального підприємства є саме міська рада. Отож, чи мав право пан Анощенко видавати подібні розпорядження та підписувати контракти, повинні розібратися відповідні органи. Офіційно звертаємося до правоохоронців на сторінках нашого засобу масової інформації, аби вони уважно перевірили всі надані нами факти.

P.S. Виявляється «новоспечений» ніби, то директор КМКП навіть не знає, що приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради є державною установою. А ще він дуже полюбляє в державному приміщенні, «на журналістів» викликати поліцію.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X