Home / Міські новини | Вараш / У КМКП знову скорочення (відео)

У КМКП знову скорочення (відео)

varash00132Інформацію про скорочення у Кузнецовському міському комунальному підприємстві можна почути різну, так само як і про те, хто у тому винний. Сьогодні ж під це скорочення попадають сторожі і навіть ті працівники які є соціально захищеними, бо наразі підприємство забезпечити усіх робочими місцями не в змозі. Хто винен в тому, що люди, яким до пенсії лишилося всього рік чи два, втрачають робочий стаж, хто винен, що працівники КМКП залишаються без заробітної плати і не матимуть за що жити, навчати дітей, лікуватися?

Чи не можна було щось зробити, аби ця процедура проходила не так «боляче», адже як нам стало відомо, на сьогоднішній день ведуться переговори з РАЕС про реструктуризацію боргів.

Чому не було зроблено це раніше, адже послуги на тепловодопостачання та водовідведення залишаються на  підприємстві? А не було це зроблено – бо комусь так вигідно. Так само як і створення нових комунальних підприємств, куди можна влаштувати «своїх» на роботу, виділяти кошти на підприємства, які навряд чи всі пройдуть через систему «PROZZORO», але, можливо, і не минуть чиїсь кишень. А люди, які пропрацювали не один десяток років, тепер нікому не потрібні і нікого не цікавить, де і як вони мають заробляти, аби хоч якось прожити.  Але що вибирали, те маємо і щоб наступного разу не нарікати, перед виборами згадаймо приказку: « Сім раз відміряй і один раз відріж».

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X