Home / Міські новини | Вараш / Вагомі здобутки вараських спортсменів

Вагомі здобутки вараських спортсменів

15-17 вересня 2017 року відбулися регioнальнi змагання юних боксерів, учасниками якого стали й боксери із Вараша.

За результатами змагань наші спортсмени посіли такі місця:

– Гапонов Тарас – 1 місце, у ваговій категорії до 50 кг;

– Захаров Микола – 2 місце, у ваговій категорії до 38,5 кг;

– Пампушик Олександр – 2 місце, у ваговій категорії до 48 кг;

– Іжик Владислав – 3 місце, у ваговій категорії до 52 кг;

– Полюхович Максим – 3 місце, у ваговій категорії до 35,5 кг;

– Марущак Владислав – 3 місце, у ваговій категорії до 54 кг.

Ці змагання дали можливість побачити підготовку юних боксерів до Чемпіонату України серед юнаків, який відбудуться вже зовсім скоро, 2-8 жовтня 2017 року у місті Бердянськ, Запорізької області. Право представляти місто Вараш на Чемпіонаті України виборов Гапонов Тарас.

Вдалий виступ спортсменів став можливим завдяки підтримці КДЮСШ ВП РАЕС та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

2017

17 вересня 2017 року в місті Рівне у спортивному залі Національного університету водного господарства та природокористування проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту.

Наше місто було представлене трьома спортсменами: Васінський Роман в/к – 95кг, Бовгира Сергій в/к – 85кг, Левков Микола в/к – 72кг. За результатами змагань звання чемпіона області та участь в чемпіонаті України виборов Васінський Роман, а Бовгира Сергій та Левков Микола у своїх вагових категоріях вибороли бронзові нагороди.

14-23 вересня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Представником Рівненської області та нашого міста був спортсмен КДЮСШ ВП РАЕС Антон Бірук, який виступав в групі юнаків до 18 років у ваговій категорії до 93 кг. Результат спортсмена в сумі триборства 635 кг (присідання – 242,5; жим лежачи – 137,5; тяга станова – 255кг). Перша сходинка п’єдесталу пошани була зайнята нашим земляком.

В присіданні з штангою на плечах рекорд України 250 кг. Антон замовляє вагу 250,5кг, до нового рекорду України було дуже близько, але на жаль спроба була невдала. За підсумками виступів Бірука Антона включено до складу збірної команди держави на 2018 р.

Наступний відповідальний старт ЧС 2018, який буде проведений у червні в Канаді. Тренує спортсмена Якубишин Сергій.

Вітаємо вараських чемпіонів та їхніх наставників із значними здобутками!