Home / Міські новини | Вараш / Туристичні канікули (фото)

Туристичні канікули (фото)

05листопада у нашому місті пройшов відкритий міський спортивно-туристський злет «Золота осінь-2017». Місцем проведення організатори обрали заміський лісовий масив. У ньому взяли участь 11 команд, які представляли: «Пласт», «Пласт» смт.Володимирець, «Ольбери», ДАРУ, Гімназію, ЗНЗ №5, ЗНЗ №1, БДЮТ, а також підліткові клуби міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою злету є пропаганда культурно-масового туризму як одного з ефективних засобів патріотичного, громадського та екологічного виховання, популяризація активних форм дозвілля серед учнівської молоді.

Захід розпочався виконанням Гімну України та підняттям прапора України. Голова ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» Борис Бірук привітав команди та побажав усім перемоги.

Головним етапом була смуга перешкод, котра виявилася досить цікавою для проходження. Також були конкурси з в`язання вузлів, встановлення намету, туристична естафета, з розпалювання вогню, спортивне орієнтування. Поза заліком провели еко-конкурс та традиційний конкурс бутербродів.

Погода у цей день була прекрасною для туристів, весь день світило сонечко, завдяки чому командам вдалося досягнути мети. У перервах між конкурсами судді та учасники зігрівалися теплим чаєм, смачною юшкою та кашою, які приготували на польовій кухні представники ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни». До теплої розмови приєднувалось багато людей, які ділилися своїми враженнями від дійства.

Цього річ вперше до злету долучився Володимирецький районний колегіум та надав навчальну матеріально-технічну допомогу. Його представник, вчитель предмету «Захист Вітчизни» полковник запасу Андрій Базан провів майстер-клас з розбирання – збирання автомата, вміння припасування військового спорядження, поводження з військовими вибуховими пристроями (ММГ АКА, РПГ, бронежилет, шолом, міни). Одразу було видно, що дітям до вподоби новий досвід, вони з цікавістю та захопленням брали участь в майстер-класі, де мали унікальну нагоду поуправлятися у розборі та складанні стрілецької зброї.

Конкурсну програму оцінювала суддівська колегія з представників туристичних організацій міста у складі 12 чоловік. За результатами змагань команди отримали статуетки, грамоти, заохочувальні призи та солодощі від організаторів – відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Щиро дякуємо спонсорам нашого злету – магазину «Комп’ютерний всесвіт», який неодноразово долучався до заходів відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та магазину «Торбинка» ФОП О.Гайдиш за надані усім командам, які зайняли перші місця у кожному конкурсі, заохочувальні подарунки. Окремо хочемо подякувати ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» за приготований смачний і ситний обід для учасників змагань та Володимирецькому районному колегіуму в особі полковника запасу Андрія Базана за навчальну матеріально-технічну допомогу та проведений майстер-клас.

В командних конкурсах перемогу здобули:

Смуга перешкод:

І місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «ДАРУ» (Ольбери)

ІІІ місце – команда «Ольбери» (Ольбери)

Конкурс вузлів:

І місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «Єноти» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІІ місце – команда «ДАРУ» (Ольбери)

Конкурс з встановлення намету:

І місце – команда «ДАРУ» (Ольбери)

ІІ місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІІ місце – команда «Ольбери» (Ольбери)

Конкурс з орієнтування

І місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «Хонденята» (Пласт гімназії)

ІІІ місце – команда «Нічні вампіри» (Пласт ЗНЗ №1)

Конкурс туристична естафета

І місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «Ольбери» (Ольбери)

ІІІ місце – команда «Єноти» (Пласт ЗНЗ №5)

Конкурс з розпалювання вогню

І місце – команди «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «ДАРУ» (Ольбери)

ІІІ місце – команда «Нічні вампіри» (Пласт ЗНЗ №1)

За результатами усіх конкурсів були отримані такі результати:

І місце – команда «Вишенька форевер» (Пласт ЗНЗ №5)

ІІ місце – команда «ДАРУ» (Ольбери)

ІІІ місце – команда «Ольбери» (Ольбери)

Вітаємо переможців!

Розвиток дитячо-юнацького туризму повинен стати пріоритетним для нашої держави, адже підростаюче покоління – це її майбутнє.

Вараська міська рада

Про admin

Читайте також...

ДТП біля зупинки “Грибки”, – Вараш (фото, відео)

Автотранспортна пригода сталася біля 19 години, поряд зупинки “Грибки”. За попередньою інформацією водій автомобіля BMW, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X