Home / Міські новини | Вараш / Тренери спортивних секцій РАЕС виховують майбутніх чемпіонів (фото)

Тренери спортивних секцій РАЕС виховують майбутніх чемпіонів (фото)

Рівненська АЕС дбає про розвиток соціальних об’єктів електростанції. Саме тут створені найкращі умови для популяризації фізичної культури серед персоналу електростанції та населення міста супутника, виховання здорового і спортивного молодого покоління.

Щорічні програми проведення спартакіад, турнірів та змагань є найкращим свідченням того, що фізкультурно-оздоровчий, юнацько-спортивний напрямок діяльності в місті-супутнику Рівненської АЕС має пріоритетний характер. Підтвердженням цього є участь та здобутки спортсменів-атомників і вихованців спортивного комплексу «Ізотоп» та комплексної дитячої юнацько-спортивної школи (КДЮСШ) РАЕС у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а також на Чемпіонатах світу.

Так, останніми досягненнями стали перемоги спортсменів спорткомплексу «Ізотоп» на чемпіонаті Світу з кік-боксингу за версією WTKA, що проходив 25-29 жовтня в м. Марина-ди-Каррара (Італія). Владислав Буцмай тріумфально переміг суперника у ваговій категорії (в/к) до 60 кгв розділі фул-контакт серед дорослих довівши, що він є найкращим кік-боксером у своїй вазі. Його молодший земляк Петро Найдич став фіналістом чемпіонату Світу серед юніорів в розділі фул-контакт у в/к до 54 кгздобувши друге переможне місце. Тренер спорткомплексу Олександр Кравченко підкреслив незламну силу духу та жагу до перемоги своїх підопічних. «Це чудовий результат, якому передували довгі та тяжкі години, дні, місяці тренувань. Вони не просто заслужили цю перемогу – вони її вирвали. Адже, участь у Чемпіонаті світу за версією WTKA, цьогоріч брали боксери із 106 країн світу. Рятівною силою в нашому світі є спорт, він допомагає людині здобути упевненість в собі, прагнення рухатися вперед і не зупинятися перед перешкодами».

Варто відзначити досягнення ще одного вихованця спорткомплексу – 11-річного Григорія Якубишина, який став призером юнацького чемпіонату Європи з боротьби сумо у Молдові, що проходив 26-30 жовтня в місті Бєльці. Хлопчик здобув бронзу у віковій групі до 14 років та в/к до40 кг. Тренер КДЮСШ управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Веселовський задоволений результатом підопічного, адже він був наймолодшим у своїй віковій та ваговій категорії.

2017-11-01-15-58_22851703_1735302559848075_5203167080680579586_n

Спортивно-оздоровчими спорудами Рівненської АЕС в місті Вараш, які дозволяють усім охочим підтримувати фізичну форму, є плавальний басейн, тренажерні зали, спорткомплекс, стадіон, тенісні корти, футбольні майданчики та кінно-спортивна база. Саме в кінно-спортивну школу наразі проводиться набір до дитячих та дорослих груп. Бажаючі можуть здійснити екскурсію, спробувати верхову їзду на поні та конях, яких сьогодні налічується 13 голів (2 поні та 11 дорослих). Детальну інформацію щодо занять в кінно-спортивній школі можна дізнатись за телефонами: 03636 62-2-62 та 096 246-42-49 (тренер Олена Краєвська).

2017-11-01-16-31_dsc_0904

Рівненським атомникам є чим та ким пишатись, адже саме завдяки матеріально-технічному оснащенню спортивних та соціально-культурних закладів Рівненської АЕС молодь та активні жителі міста Вараш мають змогу відкривати свої таланти, вдосконалювати фізичні можливості та здобувати перемоги на рівні європейських та світових чемпіонатів.

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

ДТП біля зупинки “Грибки”, – Вараш (фото, відео)

Автотранспортна пригода сталася біля 19 години, поряд зупинки “Грибки”. За попередньою інформацією водій автомобіля BMW, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X