Home / Міські новини | Вараш / Спортсмен Антон Бірук із Вараша став чемпіоном світу з пауерліфтингу (фото)

Спортсмен Антон Бірук із Вараша став чемпіоном світу з пауерліфтингу (фото)

2_71a4d

Спортсмен із Вараша Антон Бірук став чемпіоном світу серед юнаків у класичному пауерліфтингу, – повідомляє ВСЕ про СПОРТ. Вітаємо спортсмена та тренера!

Антон Бірук (вагова категорія 93 кг), показав такі результати: присідання – 260 кг,  жим – 152,5 кг, тяга – 270 кг,  сума – 682,5 кг.

Антон Бірук чітко відпрацювавши усі 9 спроб, не залишив жодних шансів суперникам у своїй вагової категорії до 93 кг серед юнаків. Спортсмен показав найкращі результати, взявши золото у присіданні, встановивши рекорд України серед юнаків – 260 кг,  у тязі – 270 кг та у протиборстві, сума якого склала 682,5 кг. У жимі лежачи – 152,5 кг Антон посів четверте місце.

У своєму арсеналі нагород юний атлет має значну кількість визначних нагород, зокрема, у 2017 році він став срібним та бронзовим призером чемпіонату Європи, що проходив у м. Тістед (Королівство Данія) та бронзовим призером чемпіонату світу у Мінську (Республіка Білорусь). Неодноразово вигравав чемпіонат України з пауерліфтингу.

Нагадаємо, змагання відбуваються у канадському місті Калгарі та фінішують 17 червня.