Home / Міські новини | Вараш / Анатолій Шостацький – чемпіон України з пауерліфтингу

Анатолій Шостацький – чемпіон України з пауерліфтингу

Це звання працівник ТЦ-2 ВП РАЕС здобував на VI відкритому чемпіонаті ВПА України із пауерліфтингу, жиму штанги лежачи та станової тяги, що відбувся 1-4 квітня у Луцьку.

У змаганнях брали участь 270 спортсменів із 20 областей України та гості із Польщі та Азербайджану.
Анатолій змагався у тязі становій у ваговій категорії до 110 кілограмів у відкритій віковій групі та ветеранській групі 33-39 років.

Наш земляк, піднявши вагу 260 кг. став чемпіоном у вищезазначених вікових групах. Слід зазначити, що даний результат є нормативом майстра спорту міжнародного класу України у версії ВПА Україна.

У абсолютному заліку тяги станової за системою Уілкса Анатолій Шостацький зайняв високе сьоме місце.
За результатами свого виступу Анатолія включено до складу збірної України по підготовці до Кубку світу з пауерліфтингу за версією WPA, який відбудеться у Луцьку 9-12 червня цього року.

Представляв спортсмена на чемпіонаті України тренер-викладач КДЮСШ РАЕС майстер спорту України Сергій Якубишин.

Витрати, пов’язані із участю Анатолія Шостацького та тренера у змаганнях, забезпечено міською програмою розвитку фізичної культури та спорту.