Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Спецпристрої та бойові гранати для викрадення автівок преміум класу, – Вараш (відео, фото)

Спецпристрої та бойові гранати для викрадення автівок преміум класу, – Вараш (відео, фото)

Придбали дорогу, елітну автівку і впевнені в її абсолютній безпеці? Ми маємо факти аби переконати вас у протилежному, доказ цьому є відкрите судове провадження, яке знаходиться на розгляді у Рівненському міському суді.

Ця історія мала початок ще декілька років тому. Тоді під час проведення антитерористичних навчань у Вараші, співробітниками відділу УСБУ, було виявлено, що поблизу одного із гаражних кооперативів з невідомих причин  заблоковано телефонний зв’язок. Вже у ході здійснення оперативно-службової діяльності було викрито організовану злочинну групу, члени якої з використанням спеціальних технічних засобів отримання інформації, займалися незаконним заволодінням транспортних засобів, престижних марок на території України, зокрема Рівненської та  Волинської областей.

Для викрадення автівок використовувався прилад, так званий сканер, замаскований під брелок автомобільної сигналізації, який призначений для проникнення до автомобілів різних марок, шляхом зчитування електронного коду охоронних систем автомобілів та наступного прихованого відкриття чи закриття дверей.

Далі здійснювалося транспортування викраденого автомобіля від місця угону до Вараша. В цей час використовувався спеціальний пристрій, який блокує GPS сигнал з автомобіля на всьому шляху слідування авто від місця викрадення до гаража, так званого відстійника. Також під час перегону на автомобілі змінювалися автомобільні номери з оригінальних на іноземні.

Уже коли автомобіль був у спеціально облаштованому гаражі-відстійнику, викрадачі активували ще один спецпристрій з глушилкою, який призначений для блокування GPS-сигналу з викраденого автомобіля шляхом відтворення активних радіозавад на частотах широкого спектру.

Ось таку схему розробили злочинці аби викрадати дорогі автомобілі.

А тепер найцікавіше, подальша доля викрадених авто. До власників викрадених автівок, які до цього часу уже подавали заяву у правоохоронні органи, надходив  телефонний дзвінок із пропозицією «викупити» свій автомобіль за 50% від вартості. Якщо власник не погоджувався на виставлені умови, автомобіль перепродувався на запчастини і його вже ніхто не міг знайти. З метою захисту від інших кримінальних угруповань, викрадачі мали при собі бойовий пістолет та дві бойові гранати.

Із власних джерел маємо інформацію про 3 доведені факти. Також відомо, що всі члени злочинного угрупування  раніше вже були судимі, зокрема організатор відбував покарання за крадіжку автомобілів.

На разі  кримінальне провадження за підозрою у незаконному заволодінні транспортними засобами організованою злочинною групою направлено до Рівненського міського суду. То ж подальшу долі всіх трьох буде вирішувати феміда.

Особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X