Home / Міські новини | Вараш / Суспільство / Зустріч фахівців Кузнецовського міського центру зайнятості з представниками військової частини 3045 (фото)

Зустріч фахівців Кузнецовського міського центру зайнятості з представниками військової частини 3045 (фото)

09.02.2018 року в приміщенні Кузнецовського міського центру зайнятості відбулася робоча зустріч-семінар з фахівцями центру зайнятості за участю заступника начальника Військової частини 3045 Національної гвардії України Шуфрича В. В. з питань надання комплексу соціальних послуг для військовослужбовців та членів їх сімей, які звільнені або звільняються з військової служби та популяризації служби за контрактом в Національній гвардії України.

dscf7711

Під час зустрічі обговорювалися питання організації подальшої співпраці та взаємодії з комплектування підрозділів НГУ військовослужбовцями за контрактом, проведення спільних заходів, спрямованих на національно патріотичне виховання молоді міста.

Василь Шуфрич надав інформацію про проходження військової служби за контрактом та у військовому резерві, роз’яснив умови всебічного забезпечення кожного гвардійця і порядок вступу до Національної академії НГУ, яку фахівці центру зайнятості мають доносити до безробітних громадян.

На завершення фахівці центру зайнятості отримали презентаційні брошури «Національна гвардія України» як допоміжний матеріал для використання при обслуговуванні безробітних.

Начальник відділу Кузнецовького

міського центру зайнятості

 Ярощук Р.В.

 

Про Varash Info

Читайте також...

skrynshot-2019-01-11-16-50-22

Субсидії на комунальні послуги. Яких змін слід очікувати? (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X