Home / Міські новини | Вараш / Суспільство / Зустріч фахівців Кузнецовського міського центру зайнятості з представниками військової частини 3045 (фото)

Зустріч фахівців Кузнецовського міського центру зайнятості з представниками військової частини 3045 (фото)

09.02.2018 року в приміщенні Кузнецовського міського центру зайнятості відбулася робоча зустріч-семінар з фахівцями центру зайнятості за участю заступника начальника Військової частини 3045 Національної гвардії України Шуфрича В. В. з питань надання комплексу соціальних послуг для військовослужбовців та членів їх сімей, які звільнені або звільняються з військової служби та популяризації служби за контрактом в Національній гвардії України.

dscf7711

Під час зустрічі обговорювалися питання організації подальшої співпраці та взаємодії з комплектування підрозділів НГУ військовослужбовцями за контрактом, проведення спільних заходів, спрямованих на національно патріотичне виховання молоді міста.

Василь Шуфрич надав інформацію про проходження військової служби за контрактом та у військовому резерві, роз’яснив умови всебічного забезпечення кожного гвардійця і порядок вступу до Національної академії НГУ, яку фахівці центру зайнятості мають доносити до безробітних громадян.

На завершення фахівці центру зайнятості отримали презентаційні брошури «Національна гвардія України» як допоміжний матеріал для використання при обслуговуванні безробітних.

Начальник відділу Кузнецовького

міського центру зайнятості

 Ярощук Р.В.

 

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про Varash Info

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X