Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Швидка допомога нашого міста залишилася без «коліс» (фото)

Швидка допомога нашого міста залишилася без «коліс» (фото)

У суботу 11 лютого, близько 22 години по вулиці Будівельників 18/3 відбувся напад на автомобіль швидкої допомоги.

Як нам повідомив завідуючий відділенням швидкої допомоги СМСЧ №3 Богдан Гаврелюк, що «цей інцидент вчинила компанія агресивно настроєних людей, які проходили повз цього будинку. Цим громадянам не сподобалося, що фельдшер, піднімаючись на виклик, не сказала їм в яку квартиру йде. Таку інформацію повідомляти ми не маємо права бо це лікарська таємниця».

Також Богдан Іванович розповів більш детальніше:

«Наш водій, побачивши що вони не адекватно себе ведуть, вирішив від’їхати від цього під’їзду. Це їм не сподобалося і агресивні люди почали бити машину швидкої допомого. Від їхніх дій залишилися побиті фари, бокові зеркала, задні ліхтарі та погнуті двері медичного авто. Водій швидкої намагався обороняти машину, але коли підбігла ще підмога агресивних молодиків, то не зміг один проти компанії захистити швидку. Він змушений був закритися в авто, для своєї ж безпеки, а вандали продовжували бити машину. Свідок, який проїжджав поруч, також натрапив на цю компанію людей. Вони тоді перестали трощити авто швидкої і один із них ліг під задні колеса автомобіля свідка цих подій. Тоді ж водій, побачивши перешкоду на дорозі, зразу зупинився і вони повтікали».

Як повідомили нас у поліції, що відомості за цим фактом внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Варашського відділу поліції.  Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до інциденту.  Чи були ці люди в алкогольному чи наркотичному стані наразі сказати не можуть.

Оскільки сьогодні зранку поламалася і друга машина швидкої, то на сьогоднішній день, для надання допомоги жителям нашого міста, не залишилося жодного медичного автомобіля. Богдан Іванович зазначив, що «найгірше те, що поки слідство дійде до суду, то машину випускати на лінію не можна, навіть якби ми й хотіли». Наразі ремонтується друга машина за особисті кошти завідуючого відділенням швидкої допомоги та головного водія «карети» швидкої, щоб хоча б якусь медичну допомогу змогли отримати мешканці нашого міста.

Нагадаємо, що у Рівному молодик напав на бригаду швидкої допомоги, коли лікарі поверталися з виклику. Чоловік просто на дорозі почав зупиняти «карету» швидкої, а потім намагався побити водія.

Про admin

Читайте також...

У Вараші на два тижні посилюють карантин!

У неділю, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та …

Один коментар

  1. Та парочка сидiли на лавочцi були дубовi Водітель викликав поліцію а вона неіхала пока вельшерка не позвонила на Рівне ідесь захвилин 10 приіхали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X