Home / Міські новини | Вараш / Шановні споживачі електроенергії!

Шановні споживачі електроенергії!

Комунальне підприємство «Міські електричні мережі» як оператор системи розподілу звертає Вашу увагу, що найбільш точний розрахунок за спожиту електроенергію, Ви отримаєте, надавши показники Вашого електролічильника у період за два дні до закінчення розрахункового місяця.

Відповідно до правил роздрібного ринку електричної енергії  (далі по тексту- Правила):

«3.3. Споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу в один із таких способів:

1) за телефонами  067 360 94 23; (03636) 2-47-53; факсом: (03636) 2-34-38

2) через СМС за тел. 067 360 94 23

3) на електронну адресу pokazmem@gmail.com.

У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.»

Окрім цього, відповідно до п.5.1.1 підпункту 21 Правил,  «оператор системи розподілу зобов’язаний проводити не рідше одного разу на 6 місяців контрольний огляд засобів комерційного обліку споживачів відповідно до затверджених графіків».

З метою уникнення непорозумінь, просимо щомісячно надавати показники електролічильника вищезазначеними способами.

Додатково інформуємо, що комунальне підприємство «Міські електричні мережі» не здійснює друк та доставку рахунків на оплату електричної енергії.

            У разі виникнення будь-яких питань з оплати рахунків, надання пільг та субсидій, доставки рахунків за спожиту електричну енергію, просимо звертатися до Кол-центру постачальника універсальних послуг ТОВ «РОЕК» за телефонами: (0362)420-420 та (067)1 420 420

Дякуємо за розуміння!

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

2 коментарі

 1. Валентин

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  Постанова НКРЕКП
  14.03.2018 № 312

  ПРАВИЛА
  роздрібного ринку електричної енергії

  2.3.13. Обсяги спожитої електричної енергії визначаються за розрахунковий період, який становить 1 календарний місяць.
  Обсяг спожитої протягом розрахункового періоду електричної енергії визначається в порядку, встановленому Кодексом комерційного обліку.

  3.2.1. Електропостачальники, які постачають електричну енергію споживачам на роздрібному ринку, мають самостійно розробити форму відповідного договору на основі примірного чи типового договору, який є додатком до цих Правил. Розроблені форми договорів електропостачальники мають оприлюднювати на своїх офіційних веб-сайтах.

  3.3. Особливості постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги

  4.1. Розрахунки за електричну енергію та послуги, що надаються на роздрібному ринку, між учасниками цього ринку здійснюються у грошовій формі відповідно до укладених договорів.

  4.12. Розрахунки між споживачем та електропостачальником (іншими учасниками роздрібного ринку, якщо вони беруть участь у розрахунках) здійснюються згідно з даними, отриманими від адміністратора комерційного обліку в порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку, про обсяги поставленої, розподіленої (переданої) та купленої електричної енергії. Плата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.
  Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується:
  протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем;
  протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем;
  в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду.
  4.13. Для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію електропостачальник має сформувати та виставити споживачу платіжний документ у паперовій або електронній формі (у випадку згоди споживача на отримання електронного платіжного документа), на підставі даних комерційного обліку, отриманих у порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку.
  4.14. Платіжний документ формується електропостачальником за обсяг електричної енергії згідно з обраною комерційною пропозицією до договору про постачання електричної енергії споживачу.
  Платіжні документи надаються електропостачальниками споживачам безкоштовно.
  Так где правда, такого пункта нет, платежки вы обязаны высылать? Ау работнички!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X