Home / Міські новини | Вараш / Самовільно захопити половину під’їзду, законно? (фото)

Самовільно захопити половину під’їзду, законно? (фото)

постанова з якою мешканці, Перемоги 43, мали змогу ознайомитися вже на засіданні адміністративної комісії
постанова з якою мешканці, Перемоги 43, мали змогу ознайомитися вже на засіданні адміністративної комісії

12 червня, відбулася адміністративна комісія при виконавчому комітеті Вараської міської ради на чолі із головою Борисом Біруком. Привід для зібрання цієї комісії – жителі будинку №43 по мікрорайону Перемоги, на площадці загального користування, самовільно збудували перегородки, комори в забороненому законодавством України місці, чим вчинили адміністративне правопорушення передбачене ст. 150 КУпАП. На даній комісії було розглянуто порушення і всі матеріали справи відправлено на доопрацювання.

Все розпочалося з того, коли Ірина Мізюк рішенням виконавчого комітету, тоді ще Кузнецовської міської ради, отримала квартиру та розпочала в ній ремонтні роботи. Та так «мудро», що аж половину площадки загального користування забудувала.

Мешканцям під’їзду даного будинку це не сподобалося. Адже після такого перепланування в під’їзді, молодим мамам дуже тяжко проїхати із дитячими колясками, а мешканцям, яким поштові скриньки, пані Ірина перемістила на верх, щоб дістатися до них потрібно стільчик підставляти. Тому люди почали «бунтувати». Самостійно розбирали новозбудовану стіну в під’їзді,  викликали поліцію, муніципальну варту, писали звернення на виконавчий комітет та отримавши «формальні» відписки зрозуміли, ніхто їх і слухати не хоче. Щоправда після цього стіну розібрали та зовсім скоро з’явилася нова, яка відгородила трішки меншу площу.

«Нам не надали відповідь, чи мала мешканка право в службовій квартирі робити таку забудову? Чи мала право переносити почтові скриньки і чи правильно було руйнувати східці, першого поверху, якими не лише вона користується, але й мешканці верхніх поверхів?», – скаржаться сусіди Ірини Мізюк.

І зовсім ніхто не здивувався, коли через деякий час люди почали отримувати повістки, що ніби ними було скоєно адміністративне порушення.

«Ми зрозуміли, що погрози Ірини Мізюк, переходять в реальність. Напевно вирішила скористатися власним службовим станом і банально помститися нам.  Але є ще й багато питань до оформлення документів, протоколів, до повісток, що люди отримали, адже вони складені в.о. секретарем адміністративної комісії Ю. Хазовим, який станом на 6 червня 2017 року ще не був у складі. А також з протоколами ми змогли ознайомитися тільки уже на комісії. Тому ми не залишимо цю справу і доведемо її до кінця, бо що ж буде із будинком коли кожен власник квартири, почне забудовувати до своєї квартири частину площі загального користування», – завершила розповідь одна із жительок під’їзду.

viber-image

P.S. Нагадаємо, щоб Ірина Мізюк отримала квартиру, міський голова не одноразово виносив це питання на розгляд виконавчого комітету. Та лише після того коли, склад виконкому був змінений, із другої спроби, квартиру все таки надали. Також інформуємо, що Ірина Григорівна Мізюк працює начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Один коментар

  1. Людина

    Та тут таке у кожному під’їзді! Хто що хоче те і робить! Вже і місця для паркування автомобілів поряд з під’їздами таким самим чином для себе обгороджують, просто ставлять металеві коробки для своїх машин!
    Всім насрати!
    А такі висери з’являються тільки тоді коли це зробив хтось “неугодний”!
    Що мер, що його опоненти – …..!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X