Home / Міські новини | Вараш / Рятувальники провели зустріч із ветераном пожежної охорони міста

Рятувальники провели зустріч із ветераном пожежної охорони міста

Історія пожежної охорони має давні та славетні корені, оскільки перші пожежні частини на території України з’явились ще в середині 19-го століття. Вона пройшла довгий шлях становлення і розвитку. Змінювались її назви, відомча приналежність, поступово розширювалось коло обов’язків. Незмінним залишалось головне завдання – порятунок життя, захист населення і території від наслідків надзвичайних ситуацій.

03 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, а в Україні з 2004 року цей день традиційно відзначається, як День ветерана, рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели зустріч із головою спілки ветеранів пожежної охорони міста Вараш полковником внутрішньої служби у відставці Віталієм Поліщуком. Він працював на посаді начальника 2-го загону державної пожежної охорони з охорони ВП «Рівненська АЕС».

Це людина, яка безпосередньо брала участь та творила історію пожежної охорони міста Кузнецовськ, а на сьогоднішній день – Вараш. Завдяки його професіоналізму, небайдужості, сумлінності, мужності був забезпечений надійний протипожежний захист стратегічного для держави енергетичного об’єкту Рівненської атомної електростанції. Для ветерана також було організовано ознайомлення з технікою, що знаходиться на озброєнні підрозділу та приміщеннями частини.

На завершення зустрічі начальник частини майор служби цивільного захисту Юрій Семеніхін від імені працівників підрозділу побажав ветерану та його родині міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, злагоди, бадьорості духу та довгих років життя.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Про admin

Читайте також...

Правоохоронці зустрілися із майбутніми випускниками

З метою зацікавити випускників до вступу на навчання у навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X