Home / Міські новини | Вараш / Рух Яроша бере під свій контроль Кузнецовськ та ставить бурштинщика розкрадати комунальні кошти

Рух Яроша бере під свій контроль Кузнецовськ та ставить бурштинщика розкрадати комунальні кошти

За попередньої змови мера Кузнецовська Сергія Анощенка та лідера ДІЯ Романа Коваля створюється новий структурний підрозділ в складі виконавчого комітету Кузнецовської міської ради – Кузнецовське міське управління капітального будівництва (далі – КМУКБ). Підрозділ створюється для спільного дерибану міських та бюджетних коштів.
У ході створення нового підприємства передбачається передати з балансу Кузнецовського міського комунального підприємства (далі – КМКП) на баланс КМУКБ основних засобів (техніки, майна) та частини функцій. Тобто, Анощенко та Коваль будуть безконтрольно заробляти на міському майні. Іде наші активісти борці з корупцією?
Для вказаної реорганізації є намагання посадових осіб виконкому Кузнецовської міської ради позбутися КМКП як підприємства-банкрута та боржника перед державним підприємством НАЕК «Енергоатом» ВП «Рівненська АЕС», просто кажучи кинути державу.
Нашим інсайдерам стала відомо, що на посаду начальника новоствореного КМУКБ планується призначити Бедика Сергія Михайлович – керівника Володимирецького осередку національного руху «ДІЯ».

Бедик Сергій Михайлович, 23.01.1980 р.н., обіймав посаду керівника Володимирецького осередку «Правий Сектор». Офіційно не працевлаштовувався. Систематично займається незаконним видобуванням бурштину. Восени 2015р. затримувався на гарячому за здійснення вказаної протиправної діяльності.
Протекцію для Бедика С.М. надав керівник регіонального осередку Національного руху «ДІЯ» Роман Коваль, який підтримує товариські стосунки із Анощенком С.І.

Дерибан вже почався.

Між мером м. Кузнецовськ Анощенком С.І. та керівником Рівненського обласного осередку «ДІЯ» Романом Ковалем досягнуто домовленості щодо надання визначеній Ковалем комерційній структурі обсягів робіт по поточному ремонту автомобільних доріг м. Кузнецовська.
Так, у середині квітня п.р. у м. Кузнецовськ прибули працівники ТОВ «Нерудпром ЛТД» (м. Здолбунів, вул.. Незалежності, 42, код 32497433, директор Нітовський Д.Б.) та приступили до виконання робіт з поточного ремонту дороги по вул. Рівненській.
Роботи виконувались без укладання договору з Кузнецовським міським комунальним підприємством, орієнтовна вартість виконаних робіт становить 49,9 тис. грн., що дає можливість укладати договір без проведення конкурсних процедур. На даний час комерційна структура намагається оформити договір на виконання робіт заднім числом. Питання – де наші борці з корупцією? Пане Ю.Дюг, чи не час відвідати Кузнецовськ?
Роботи виконувались автомобілем, який належить Облавтодору, чи укладались договори оренди на автомобіль на даний час не відомо.
У перспективі зазначене підприємство має намір освоїти робіт в м.Кузнецовську на суму близько 400 тис. грн. Так собі без тендерів пацани розпиляли пів мільйона.
І це тільки дороги, а ще є комунальне майно, приміщення, оренда тощо. Коваль з Анощенком вирішили конкретно розграбувати Кузнецовськ!

13087740_241509992904141_3639499373496325114_n 13062028_241510032904137_652858670536610319_n

Даний матеріал розміщено незалежними авторами|взято з відкритих джерел. Адміністрація ресурсу не несе жодної відповідальності за правдивість чи актуальність даного матеріалу. Кожен читач має право сприймати матеріали даного характеру на свій розсуд.

 

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Один коментар

  1. Олександр

    Бедик…..! Народжений мммммайданом)))) загартований…..вввввійною)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X