Home / Міські новини | Вараш / Роботодавець запрошує на роботу (фото)

Роботодавець запрошує на роботу (фото)

Однією з найбільш ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями у пошуку претендентів на вакантні місця є онлайн – аукціон  вакансій в режимі Skype-зв’язку.

img_20180403_110540

3 квітня 2018 року фахівцями Кузнецовського міського центру проведено  онлайн – аукціон  вакансій, поданих ТзОВ «Кузнецовський хлібозавод», в режимі Skype-зв’язку за такими посадами: представник торгівельний; помічник пекаря-майстра; тістороб; машиніст тістообробних машин; оператор лінії у виробництві харчової продукції; кондитер; водій автотранспортних  засобів; вантажник.

До участі в онлайн – аукціоні  вакансій були залучені наступні центри зайнятості: Рівненський міський центр зайнятості, Володимирецький та Сарненський районні центри зайнятості, Маневицький  районний центр зайнятості (Волинська обл.).

img_20180403_110439

Представник ТзОВ «Кузнецовського хлібозавода» менеджер з персоналу Любов Вітовщик розповіла про наявність вільних робочих місць, умови праці, рівень заробітної плати, графік роботи, умови проживання для іногородніх громадян  тощо. Надала вичерпні відповіді на поставлені запитання, а саме щодо умов компенсації витрат для проживання та «соціальний пакет».

Участь у заході взяли 19 безробітних, які зареєстровані в пошуках роботи у Кузнецоському міському центрі зайнятості. Претенденти, які зацікавилися отриманою інформацією і виявили бажання працювати на даному підприємстві заповнили 5 анкет та були запрошені на співбесіду до керівника підприємства.

img_20180403_110335

Крім цього, для Рівненського міського центру зайнятості, Володимирецького та Сарненського районних центрів зайнятості, Маневицького  районного центру зайнятості (Волинська обл.) Любов Вітовщик надала телефони для проведення співбесід з кандидатами на заявлені вакансії та для надсилання анкет – електронну адресу підприємства .

Захід відбувся в приємній, дружній, найголовніше в сучасній  атмосфері. За результатами заходу  було підведено підсумки  та намічені кроки до подальшої співпраці.

Провідний фахівець з питань зайнятості

                                                                                             В. Комісаров

Про Varash Info

Читайте також...

5bffce6503c6e-800x600-943962333

Дійти до «вершини», аби потім через наркотики боляче впасти

У сьогоднішньому матеріалі, ми розповімо про молоду дівчину, до не давна жительку нашого міста, яка …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X