Home / Міські новини | Вараш / Робота без заробітної плати або як працівників теплиць примусово «відправляють» на вихідні (відео)

Робота без заробітної плати або як працівників теплиць примусово «відправляють» на вихідні (відео)

Працівники теплиць не отримують заробленої заробітної плати, а керівництво наголошує, що отримають лише після того, як фірма отримає кошти за товар, який був реалізований згідно договорів та з умовою розстрочки. Проте коли кошти оплатять, говорити не захотів, пославшись на таємницю. Що робити людям, яких відправили у дводенні вихідні, ніби то через те, що на теплицях проводилося оброблення хімікатами, ніхто не знає.

«Ми працюємо, проте колдоговір навіть і в очі не бачили, нам ніхто його не показує, а про заробітну плату і мріяти не варто. Тому нам нічого не залишається, як прийти до зачинених дверей і стояти»– скаржаться люди.

Деталі про те, як працівників не пускали на робочі місця і що на це відповів директор можна переглянути у прямій трансляції, яке відзняла із місця події журналіст, Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Приватний кабінет сучасного дослідження – “ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ”- Вараш (фото)

Ультра звукова діагностика (УЗД) це обстеження, яке завдяки високому рівню своєї інформативності, визначає наявність патологій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X