Home / Міські новини | Вараш / Проведення референдуму є небезпечним (відео)

Проведення референдуму є небезпечним (відео)

«Члени політичної партії Громадського руху «Народний контроль» голосувати за проведення консультативного референдуму щодо перейменування міста Вараш не повинні. Тільки в тому разі, коли депутати  не дотримаються рішення, яке було прийняте Політичною радою Політичної партії Громадський рух «Народний Контроль», – про це розповів голова обласного руху «Народний контроль», Дмитро Сільман, на брифінгу, який відбувся 7 грудня в дискусійному клубі «RivneOpenSpase».

Також він наголосив на тому, що є закон України про декомунізацію і депутати, що входять до однойменної фракції у Кузнецовській міській раді повинні його дотримуватися та схвалити перейменування міста.

Нагадаємо, що 9 грудня на  сесії Кузнецовської міської ради буде розглядатися  проект рішення про «Проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення й узагальнення результатів опитування».

«Я наголосив міському голові, Сергію Анощенку, та депутатам про те, що проведення консультативного референдуму не лежить в правовій площині  і юридичних наслідків мати не може. Але мною, як керівником Рівненської обласної організації, ставиться під сумнів правова сторона та вважається небезпечною можливість проведення саме референдуму з питання обговорення назви міста 29 січня. А тому в місті варто зупинити нагнітання ситуації щодо перейменування міста, посилаючись на Закон України «Про декомунізацію» та Постанову ВРУ щодо перейменування м.Кузнецовськ на м. Вараш.

Тож, якщо місто уже Вараш, то Кузнецовська міська рада з 1 січня, також носитиме  назву Вараська», – підсумував Дмитро Сільман.

Детальніше про те, як міський голова Вараша, ослухався керівника партії, яка  у 2015 році висувала його на цю посаду та чому, маючи три місяці на одноосібне подання пропозиції щодо перейменування, не використав її – дивіться у відеосюжеті з місця проведення брифінгу.

Сюжет телеканалу “ЕнергоАтом”

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Один коментар

  1. Сто раз чув від мера що наше місто не настільки багает щоб…….
    Однак на якийсь референдум він гроші находить. І сам же признається що від нього ніякого толку не буде. Так для чого тоді він, зрозуміло що тільки для піару… Адже вибори не за горами, менше року залишилось йому крісло протирати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X