Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Просив допомоги та підтримки у Захарченка аби підірвати стратегічний об’єкт РАЕС Або історія Вараського «диверсанта» від А до Я (відео, фото)

Просив допомоги та підтримки у Захарченка аби підірвати стратегічний об’єкт РАЕС Або історія Вараського «диверсанта» від А до Я (відео, фото)

skrynshot-2018-11-15-21-50-48

На кримінальну стежину Олексій Масленніков, зайшов ще у 2013 році, коли вперше скоїв злочин, вчинивши розбійний напад на поштове відділення, за що отримав покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки 6 місяців.

І ось на початку 2018 року молодик вирішив, що він та жителі міста Вараш хочуть приєднатися до так званої Донецької Народної Республіки, а тому звернувся до «очільників» ДНР з проханням допомогти йому у цьому. Спочатку мова йшла про підрив міської лікарні та захоплення у заручники депутата міської ради:

Проте реалізації його злочинного задуму завадили працівники відділу у місті Вараш Управління Служби безпеки України у Рівненській області, які попередили серію вибухів.

Після арешту у Масленнікова О. було виявлено переписку із особами, які представлялись агентами ФСБ.

skrynshot-2018-11-15-21-51-41

Як все відбувалося можна переглянути на відео:

( Даний відеоматеріал був підготовлений до вироку суду):

На сьогоднішній день, згідно вироку  Костопільського  районого суду Рівненської  області, житель міста Вараш Олексій Масленніков за державну зраду та намагання підірвати стратегічний об’єкт проведене у колонії 7 з половиною років. Вирок суду:

 

Про Varash Info

Читайте також...

Приватний кабінет сучасного дослідження – “ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ”- Вараш (фото)

Ультра звукова діагностика (УЗД) це обстеження, яке завдяки високому рівню своєї інформативності, визначає наявність патологій …

4 коментарі

 1. Я з Вараша

  Что ты имел ввиду “дорозслідувались до ручки”? Этот типчик готов был больницу взорвать и РАЭС навредить. Такие готовы убивать. И я считаю, что хорошо что СБУшники его спровоцировали, арестовали и посадили пока он действительно не связался с русской ФСБ и не получил от них настоящей взрывчатки.
  Кстати, латентных сепаров действительно полно в нашем городе. Они не скрывают своих взглядов, работают на РАЭС (между прочим режимном объекте), ненавидят Украину, но действий не предпринимают – их СБУ не трогает… а зря…

 2. Дорозслідувались до ручки.

 3. Я з Вараша

  Таких уродцев нужно по законам военного времени к стенке ставить и расстреливать без мук совести.
  А вот интересно – тех “четверых в которых он уверен на 100%” нашли?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X