Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Правда чи міф: “Поліцейські ні за що заламали хлопця та повезли не відомо куди”… (відео)

Правда чи міф: “Поліцейські ні за що заламали хлопця та повезли не відомо куди”… (відео)

“Патрульні перевищують повноваження” – такі та подібні  дописи у соціальних мережах на відміну від офіційних ЗМІ, зустрічаються доволі часто. Зазвичай додаються коротенькі відео, відзнятими товаришами або ж самими авторами дописів. За короткий проміжок часу, такі пости набирають велику кількість переглядів та негативних в сторону правоохоронців коментарів.

Уже після того, коли поліціанти публікують повний відеоматеріал, думки користувачів соціальних мереж міняють свій напрямок у протилежну сторону.

Про подібний випадок, нещодавно писали наші колеги із UA Рівне:

Проступок за проступком. Цього разу – серйозніший.

Опубліковано UA: Рівне Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Ви запитаєте, чому ми вирішили про це розповісти? Відповідаємо, до нашої редакції надійшов подібний відеозапис, тривалістю декілька хвилин. На ньому видно, як патрульні надівають кайданки на якогось чоловіка та саджають його до автомобілю. Підпис під цим відеозаписом мав такий зміст: “Поліцейські ні за що заламали хлопця, нанесли йому ушкодження та повезли не відомо куди”.

Наші журналісти, відразу вирішили вияснити чи відповідає  це дійсності, якщо так то чому патрульні так вчинили. Для початку, відправили інформаційний запит до Вараського відділу поліції із проханням, надати  відеозаписи від 18 квітня 2020 року, які були відзняті нагрудними камерами патрульних.

Також нам вдалося поспілкуватися із очевидцями подій того вечора.

«На «ОККО» приїхав автомобіль, з нього вийшла компанія на підпитку. Один із приїхавших почав розкидав фрукти, потім розбив скляну пляшку це все супроводжувалося розпиванням алкоголю біля автомобіля Потім той, що розкидав фрукти сходив по нужді, а місце для туалету він обрав приміщення АЗС, тобто справляв нужду не просто на землю, а на будівлю. Хтось із працівників «ОККО» викликав охорону і поліцію. Правоохоронці довго спілкувалися із тими чоловіками, але ті весь час кричали, тоді  на одного із них вдягнули кайданки та посадили до службового автомобіля», -розповідає про події того вечора один із присутніх.

У патрульній поліції  прокоментували так:

«Під час перебування на добовому чергуванні 18.04.2020 року, працівниками СРПП(сектору реагування патрульної поліції ), було отримано інформацію від оперативного чергового Вараського ВП про те, що працівники УПО які зреагували на спрацювання  тривожної кнопки, потребують додаткових допоміжних сил.

В ході реагування працівниками  СРПП Вараського ВП, було виявлено та зафіксовано ряд порушень громадського порядку та спокою жителем м.Вараш, який перебуваючи на АЗС «ОККО», що знаходиться по вул.Теплична м.Вараш  з явними ознаками алкогольного сп’яніння в компанії своїх товаришів. При спілкуванні висловлювався нецензурною лайкою, поводив себе неадекватно та агресивно, кричав привертаючи до себе увагу оточуючих. На здійсненні неодноразові зауваження та законні вимоги працівників поліції не реагував та надалі поводив себе зухвало.

Враховуючи даний факт, порушника декілька разів чітко та голосно було проінформовано про намір застосування фізичної сили та спеціальних засобів внаслідок продовження аморальної поведінки, однак (порушник) не відреагував.

Враховуючи викладене до останнього було застосовано фізичну силу та спеціальні засоби кайданки для обмеження рухливості порушника. Де в наступному доставлено до Вараського ВП, для складання адміністративних матеріалів.

При вивченні доказів було встановлено й те, що порушник  справляв природні потреби   на паркувальному майданчику АЗС, розкидався овочами та фруктами чим засмічував територію АЗС “ОККО “, по приїзду працівників УПО  шарпав за формений одяг останніх та  хизувався своїми геніталіями показуючи всю суть своєї вихованості. Дані діяння вчиняв у присутності працівників УПО».

Ми змогли ідентифікувати особу, яку затримували поліцейські, але вказувати його прізвище на разі не можемо.

Також про цього жителя м. Вараш вдалося знайти і ще багато цікавої інформації.

Наприклад те, що на нього неодноразово складалися адміністративні матеріали. Зокрема неодноразове порушення правил дорожнього руху, а саме перевищення швидкості, керування транспортних засобів без наявних при собі відповідних документів (посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документу на тз, поліса страхування), порушення правил користування ременями безпеки, керування із неосвітленим або перевернутим номерним знаком, дрібне хуліганство, злісна непокора працівникам поліції, порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, насильство в сім’ї і це далеко не весь «послужний список».

Та через ряд причин, як наприклад термін давності, не завжди всі судові провадження мали логічне завершення.

 Із власних джерел маємо інформацію про те, що чоловік, який в суді визнав свою вину, що найменше по двох адміністративних справах, ніби то  написав скаргу до вищих інстанцій  на дії патрульних поліцейських.

То ж як далі будуть розвиватися події, ми обов’язково прослідкуємо.

А на разі підведемо підсумок- перш ніж звинувачувати когось, потрібно подивитись на себе. Адже людина, котра часто їздить за кордон, повинна знати, що там поліціанти так само, як і штрафи більш суворіші.

P.S. Для об’єктивного розуміння, що насправді  відбувалося, увечері 18 квітня на АЗС «ОККО», ми публікуємо змонтований відео запис із нагрудних камер патрульних, оскільки оригінальний запис є великий в об’ємі.

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші прикрили підпільний гральний бізнес (Фото)

Близько першої ночі у Вараші екіпаж поліцейських на території міста викрили гральний заклад в одному з …

Один коментар

  1. Чмо одним словом і підун!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X