Home / Міські новини | Вараш / Працівники КМКП знову прийшли до міського голови (відео)

Працівники КМКП знову прийшли до міського голови (відео)

Теплий день 14 березня, для працівників Кузнецовського міського комунального підприємства став днем боротьби за свою чесно зароблену плату та робочі місце. Вже не вперше вони прийшли до міського голови, для того аби їх почули.

Довго довелося ходити коридорами та чекати під кабінетами. Поспілкувалися із різними чиновниками, які розповідали, що нічого зробити не можуть.

А окремі  обранці взагалі викликали поліцію, бо ніби то не відомі люди (жінки, які працюють у КМКП), заважають працювати.

Ми дізналися, що цей обранець, депутат Кузнецовської міської ради Анатолій Рожко, який весь цей час сидів у кабінеті секретаря міської ради Ірини Шумри.

Такі дії людей обурили не на жарт, тому вони розповідали ту правду, яку знають.

В свою чергу новопризначений директор комунального підприємства, Андрій Наход попідписував заяви людей на розрахунок, а журналістам розповів, чому він так швидко звільняється та чи реально вивести КМКП із кризи.

Аж тільки після 15 години чесний міський голова Сергій Анощенко,  знайшов час аби зустрітися із людьми та відповіді на питання, які він надав нічого нового не повідомили. Окрім того, що рахунки на заробітну плату розблоковані, але грошей вони не отримають, бо їх там немає.

І навіть Правий сектор допомогти не зможе.

Також міський голова розповів про те, в якому стані знаходиться наше місто і чи буде воно прибиратися на далі.

Всім відомо, що у всі містах супутниках ситуація із комунальними підприємствами мало чим відрізняється від нашої, але шляхи вирішення існують. Із інформації розміщеному на офіційному сайті Запорізької АЕС розміщена стаття про те, що міська рада уже розпочала погашення заборгованості то ж чому це не можливо у нас?

Зі слів мера, він впливати в місті ні на що не може, але ж є інші які якимось чином на щось впливають.

Чомусь завжди всі думали, що влада в місті обирається для того аби вирішувати проблеми міста і саме вона має важелі впливу, от чому зараз не так?  Лишається здогадуватися так само як і про те, кому вигідно розвалити старе підприємство, аби створити нове.

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

2 коментарі

  1. любовь овчаренко

    Мне интересно, почему комунальщики сидели до сей поры, ведь их проблемы не одного дня, почему у них не было вопросов к собственному руководству, которое годами роскрадало предприятие?

  2. У всіх гріхах його, Павлишин винен))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X