Home / Міські новини | Вараш / Пожежні РАЕС стали кращими на міжнародних змаганнях (фото, відео)

Пожежні РАЕС стали кращими на міжнародних змаганнях (фото, відео)

Рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС стали призерами Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017», відомих у світі під назвою “Firefighter Combat Challenge”.

Спортивний захід, який розпочався урочистим перерізанням металевої червоної стрічки справжніми ножицями рятувальника стало особливою подією для усього пожежно-рятувального братства, адже такі видовищні змагання пройшли в Україні вперше. У захопливій боротьбі участь взяли 16 команд рятувальників (85 учасників) з усіх куточків країни.

Звання найсильнішого виборювали і пожежні ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС, які виступали у складі збірної команди Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Серед них майор служби цивільного захисту, заступник начальника частини з оперативного реагування ДПРЧ-22 ДПРЗ-2 Роман Сильчук, лейтенант служби цивільного захисту, начальник спортивно-оздоровчого комплексу ДПРЗ-2 Юрій Поліщук та старший сержант служби цивільного захисту, пожежний рятувальник ДПРЧ-22 ДПРЗ-2 Вадим Петрук.

Насичена програма заходу включала виконання на швидкість непростих, динамічних і видовищних вправ, правильність яких оцінювало професійне журі з Республіки Білорусь. Вогнеборцям необхідно було пройти такі етапи змагань: підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі; укладання рукавних скаток у контейнер; «силовий тренажер», де ударами кувалди потрібно було перемістити балку вагою72,5 кг; заливка мішені влучним «пострілом» з пожежного рукава, а також «евакуація» потерпілого (манекену вагою80 кг) на відстань30 метрів.

Найсильніших визначали у трьох категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети та тандеми. За результатами запеклої боротьби рівненські спортсмени-вогнеборці посіли перше місце у загальнокомандному заліку серед 16 команд-учасниць та стали кращими у номінаціях «тандем» серед чоловіків та «командна естафета».

2017-10-23-16-49_vyboroly_zvannya_najsylnishyh_ryatuvalnykiv_ukrayiny_v_zmagannyah_formatu_firefight_combat_chalenge_i_staly_chempionamy_ukrayiny

За словами начальника ДПРЗ-2 Анатолія Патейчука, пожежні ДПРЗ-2 з охорони РАЕС гідно представили власний підрозділ на змаганнях міжнародного рівня. «Ставши переможцями та призерами Міжнародних змагань, вогнеборці ДПРЗ-2 вкотре доводять, що безпека такого стретегічного об’єкту, як Рівненська АЕС знаходиться в надійних руках загартованих професіоналів. Незважваючи на те, що хлопці тренуються у складі збірної команди рівненських вогнеборців відносно недовго, лише півтора року, проте вони вже показали потужні результати. Участь у таких змаганнях дозволяє розвинути у бійців пожежної охорони не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчити оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої екстремальній ситуації та прийняти вірне рішення», – прокоментував А. Патейчук.

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

ДТП біля зупинки “Грибки”, – Вараш (фото, відео)

Автотранспортна пригода сталася біля 19 години, поряд зупинки “Грибки”. За попередньою інформацією водій автомобіля BMW, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X